1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі волонтери врятували двох собак: одного - з вогнепальним пораненням, іншого - після наїзду авто

У Ковелі волонтери врятували двох собак: одного - з вогнепальним пораненням, іншого - після наїзду авто

Представники волонтерського об'єднання «Kovel Animals» на своїй сторінці у Фейсбук повідомили про двох скалічених собак, яких виявили у Ковелі. Одного - з вогнепальним пораненням, іншого - після наїзду транспортного засобу.

- Маємо двох молодих та енергійних песиків, що дуууже хочуть жити, та на жаль не можуть рухатись, але лікарі дають надію. Тому звертаємось до Вас, адже кожних декілька грн, це їх шанс на повноцінне життя, - зазначають у дописі волонтери. - Перший наш підопічний - Шустрік. Знайдений небайдужими в одному з районів міста (дякуємо пані Насті та її сину, що не пройшли повз). Песик пересувався лише на передніх лапках, адже задні були абсолютно нерухомі... Після огляду лікарів Ветеринарна клініка Олтан-вет, йому була проведена операція, у ході якої, лікарі дістали з хребта бідолашного... кулю! Наразі він на перетримці, та проходить реабілітацію.

Історія другої собачки теж сумна. Вона потрапила під колеса автівки і отримала складну травму хребта. Шанси на одужання є. Першу з двох операцій необхідно провести якнайшвидше. Волонтери звертаються до усіх, хто може допомогти коштами на порятунок песиків.

Картка у банку Приват ГО «Kovel Animals”

5169330516258214

Призначення платежу - благодійна допомога


#KovelAnimals #БезпритульніТварини

Коментарі

Читайте також

У школі №3 м. Ковеля відбувся благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин

У школі №3 м. Ковеля відбувся благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин
Виручені від продажу смаколиків кошти передали волонтерському об'єднанню «Kovel Animals» для придбання ліків, харчування, засобів догляду за тваринами та матеріалів для будівництва вольєрів.