1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі зоозахисники врятували 29 тварин, яких навмисне морили голодом

У Ковелі зоозахисники врятували 29 тварин, яких навмисне морили голодом

У Ковелі зоозахисники врятували 29 тварин, яких навмисне морили голодом. Про це представники волонтерського об'єднання «Kovel Animals» написали на своїй сторінці у Фейсбук.

"Чергова приголомшлива ситуація у місті Ковель, щодо жорсткого поводження з тваринами.
Волонтери «Ковель Енімалс» вже неодноразово чули про пані Н., яка ніби-то забирає з вулиць безпритульних та домашніх тварин, зачиняє їх у будинку та підсобних приміщеннях, подалі від людських очей, де останні намагаються вижити, якщо це існування взагалі можна назвати життям.

Отож, до учорашнього дня це були лише чутки, а сьогодні, дивлячись на врятованих тваринок, нам навіть важко уявити, що їм довелось пережити, хоча впевнені у одному, дуже багатьом вижити не вдалось...
Вечір, та група добродіїв, що передають нам цуценят, дорослих собак, та ще декількох котів, загальна кількість тварин ... увага❗️ 29! Серед яких 19 цуценят, 3 дорослі собаки, та 7 котів.

Будинок пані Н., звідки вилучили тварин, ви можете побачити на фото, шкода, та світлина передає лише відсотків 20 від того жахіття, у якому були тваринки. Бруд, антисанітарія, неймовірний сморід (адже на вулицю їх не випускали), відсутність води та харчів. Усі цуценята забиті по кутках у кімнатах, під шафами, ліжками, схожі на хижих тваринок, а далі взагалі нонсенс, одного песика знайшли зачиненим у тумбочці, де бідака не мав змоги навіть підвестись, чи розвернутись! Собака постійно лежала у одному положенні, як довго, нам не відомо, але цей факт однозначно вказує на не здорову психіку людини, що здатна на такий вчинок.

Серед собак-котів є домашні тварини, про це свідчать нашийники на шиях та залишки стрижки, видно, що деякі песики колись відвідували груммера.

До чого пишемо цю публікацію, на жаль закони маємо, але, ми втомились щось доводити у залах суду, це майже 100% безрезультатно, тому, люди, не будьте байдужі, звертайте увагу на ось такі випадки, адже за вашим парканом може бути схожа ситуація...

Звертаємось до жителів міста, придивіться, чи немає тут вашого зниклого улюбленця, а можливо комусь потрібен песик чи котик, безкоштовна стерилізація за нами, чи маєте змогу взяти когось на перетримку, адже одноразово плюс майже 30 занедбаних і виснажених тварин, однозначно важко," - йдеться у дописі волонтерів.

Для бажаючих допомогти фінансово, ось номера карток ГО «Ковель Енімалс» у банку Приват:

5169330516258214

5168757396686646
#KovelAnimals #БезпритульніТварини

Коментарі

Читайте також

Волонтери подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними тваринами, яка діє у Ковелі

Волонтери  подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними  тваринами, яка діє у Ковелі
Міський голова також висловив вдячність зоозахисникам за активну громадську діяльність. Програма діятиме і у 2020-2022 роках. Таке рішення прийняли депутати, передбачивши в бюджеті на її впровадження понад 2 млн грн.