1. Головна
  2. Новини
  3. Волонтери подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними тваринами, яка діє у Ковелі

Волонтери подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними тваринами, яка діє у Ковелі

Міська рада сьогодні затвердила Програму поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі на 2020-2022 роки. На її фінансування передбачено понад 2 млн грн. Ці кошти виділятимуться з міського бюджету упродовж трьох років (2020р. - 788,8 тис грн, 2021р. – 664,5 тис грн, 2022р. - 620,8 тис грн).

Нагадаємо, що Програма реалізовується у Ковелі вже два роки з метою покращення санітарно-естетичного стану міста, гуманного та етичного ставлення суспільства до безпритульних тварин і запобіганню жорстокому поводженню з ними. Це питання залишається актуальним і надалі, адже процес його вирішення довготривалий. Проте, результати проведеної роботи волонтерами-зоозахисниками у співпраці з міською владою та КП "Добробут" уже відчутні.

Під час обговорення проекту рішення до слова запросили представницю волонтерського об’єднання «Kovel Animals». Вона подякувала міській владі, зокрема депутатському корпусу, за те, що у Ковелі ефективно діє Програма поводження з безпритульними тваринами. Цьогоріч уже простерилізовано 249 собак. Волонтерка зауважила, що з їх кількості прилаштовано у добрі руки третину тварин. Тобто вони уже не є безпритульними і вільно не гуляють вулицями міста, адже мають господарів. Більшість собак були простерилізовані силами громадської організації, але оплата здійснена за рахунок коштів комунального підприємства "Добробут". З наступного року зоозахисники займатимуться також і стерилізацією котів.

Міський голова Олег Кіндер подякував волонтерам-зоозахисникам, відзначив їхню активну громадську діяльність та співпрацю у питаннях впровадження у Ковелі Програми поводження з безпритульними тваринами Громадським активістам запропонував долучатися до її вдосконалення, адже вони на практиці знають, що саме варто змінити чи доповнити, аби заходи були ще більш дієвими. Щоб і надалі працювати разом над вирішенням цього важливого для громади питання. Адже лише спільними зусиллями міської влади і волонтерів можна досягти ще кращих результатів.

Волонтери звернулися до міської влади з проханням посприяти у проведенні інформаційно-просвітницької кампанії серед населення щодо важливості стерилізації домашніх тварин. спонукати їх до цього, аби знизити популяцію котів та собак, які потім з домівок ковельчан опиняються на вулиці. Крім того, наголосити, що притулку для утримання тварин у Ковелі немає і бути не може.


#БезпритульніТварини #МіськийБюджет #KovelAnimals

Коментарі

Читайте також

У Ковелі знайшли двох цуценят підвішеними у відрі на дереві. Від страшної смерті їх врятували небайдужі ковельчани

У Ковелі знайшли двох цуценят підвішеними у відрі на дереві. Від страшної смерті їх врятували небайдужі ковельчани
Люди обурені жорстокістю та бездушністю тих, хто міг таке вчинити із беззахисними тваринами. Волонтерське об’єднання «Kovel Animals» нині шукає песикам нових господарів.