1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вкрали скриньку з благодійними коштами

У Ковелі вкрали скриньку з благодійними коштами

Учора, 21 листопада, в обідню пору невідома особа викрала скриньку з благодійними коштами, яка була розміщена у приміщенні ветеринарної клініки по вулиці Грушевського у Ковелі. Про це повідомляють на сторінці волонтерського об’єднання «Kovel Animals» у Фейсбук.

- Поки одні допомагають з останніх сил, інші... інші займаються крадіжками, та не нехтують навіть коштами, що є благодійною допомогою тваринкам нашого міста. Отож Ковель, вул. Грушевського 71, державна ветеринарна клініка, якийсь «добродій» з відсутністю навіть натяку на сумління, поцупив скриньку з коштами... Шкода, адже сума у розмірі близько 2000 грн, мала йти на операцію травмованому песику, що наразі не може самостійно пересуватись, проте має усі шанси на одужання..., - зазначають волонтери у дописі.

А також звертаються до усіх, хто можливо бачив людину зі скринькою (як на фото), повідомити зоозахисників, які мають намір звернутися до правоохоронних органів з відповідною заявою про крадіжку благодійних коштів.

А усім, хто має бажання та можливість допомогти безпритульним тваринам, нагадують, що гроші можна перерахувати на картку ГО «Kovel Animals» у банку Приват: 5169 3305 1625 8214
#KovelAnimals #БезпритульніТварини #Благодійність

Коментарі

Читайте також

У Ковелі знайшли двох цуценят підвішеними у відрі на дереві. Від страшної смерті їх врятували небайдужі ковельчани

У Ковелі знайшли двох цуценят підвішеними у відрі на дереві. Від страшної смерті їх врятували небайдужі ковельчани
Люди обурені жорстокістю та бездушністю тих, хто міг таке вчинити із беззахисними тваринами. Волонтерське об’єднання «Kovel Animals» нині шукає песикам нових господарів.