1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі знайшли зав'язаних у пакеті кошенят, яких вдалося врятувати

У Ковелі знайшли зав'язаних у пакеті кошенят, яких вдалося врятувати

Ковельчани знайшли на вулиці кошенят, яких хтось викинув у пакеті. Про це повідомила Людмила Нижник на сторінці волонтерського об’єднання «Kovel Animals» у Фейсбук. Тепер шукають для них дбайливих господарів. А тим, хто здатний на такий нелюдський вчинок радять стерилізувати своїх домашніх улюбленців, аби не вчиняти такого у майбутньому.

- Якісь (....) закрили в маленькій коробці, зав'язали в пакет і викинули на ніч на вулицю. Як такі нелюди сплять, невже совість не мучить зовсім? Це ж дітки маленькі, якби їх вчора в 10 год вечора випадково не знайшли, за ніч би задихнулися. Невже така проблема завести кішку на стерилізацію, щоб по 2 рази на рік не брати такий гріх на себе?! Ефект бумерангу ще ніхто не відміняв, кожна наша дія повернеться до нас!, - йдеться у дописі Людмили.


Якщо хтось може взяти до себе кошенят - пишіть під дописом у Фейсбук за посиланням: Kovel Animals.

- Може комусь треба маленьке щастячко? Допоможіть пристроїти котиків.


Такі повідомлення про викинутих, як непотріб, кошенят не поодинокі. Волонтери намагаються прилаштувати бідолашних в добрі руки. В одному з дописів про чергового маленького знайду ковельчанка написала, що "нещодавно взяла з вулиці кошенятко з поломаним хвостиком і пофарбоване в рожевий колір". На щастя, його вдалося врятувати і воно має тепер дбайливих господарів.

#KovelAnimals #БезпритульніТварини

Коментарі

Читайте також