1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі можуть заборонити діяльність пересувних цирків з тваринами

У Ковелі можуть заборонити діяльність пересувних цирків з тваринами

У Ковелі можуть заборонити діяльність на території міста пересувних та інших мобільних цирків з тваринами. Відповідний проект рішення вноситься на розгляд сесії міської ради, яка має відбутися 25 липня.

Проект підготували, розглянувши звернення громадської організації "Волонтерське об'єднання "Ковель Енімалс" та враховуючи підписану петицію 170 мешканців міста, з метою захисту тварин від страждань та загибелі внаслідок жорстокого поводження з ними.

Якщо депутати міськради підтримають відповідний документ, у Ковель заборонять приїздити пересувним циркам, у яких виступають тварини. Зоозахисники вважають, що треба покласти край негуманній та незаконній експлуатації тварин на території міста.

Варто зауважити, що подібні рішення уже прийняті у багатьох містах України.

Ознайомитись із змістом електронної петиції можна за посиланням:
https://e-dem.in.ua/kovel/Petition/View/48


#KovelAnimals

Коментарі

Читайте також

Лисенятам, яких врятувала ковельчанка, потрібен новий вольєр ВІДЕО

Лисенятам, яких врятувала ковельчанка, потрібен новий вольєр ВІДЕО
Луцький зоопарк просить допомогти зі збором коштів на будівництво просторого помешкання для лисенят, яких небайдужі громадяни рятують від загибелі. Нині їх уже десятеро. І у кожного власна сумна історія потрапляння до зоопарку.

Волонтери «Kovel Animals» просять ковельчан підтримати флешмоб #водутваринам

Волонтери «Kovel Animals» просять ковельчан підтримати флешмоб #водутваринам
Під час літньої спеки коти і собаки опиняються під загрозою смерті через зневоднення. Тому закликають кафе, магазини та інші заклади виставляти на вулиці миски з водою для порятунку життя безпритульних тварин.