1. Головна
  2. Новини
  3. На Волині триває мобілізація. Яких фахівців потребують найбільше?

На Волині триває мобілізація. Яких фахівців потребують найбільше?

У Волинському територіальному центрі комплектування та соцпідтримки військовослужбовців триває набір до лав ЗСУ. На службу найбільше потребують артилеристів, механіків, операторів і водіїв броньованих машин, – розповів начальник сектору оборонно-мобілізаційної роботи центру Павло Свадовський під час брифінгу 2 травня, - інформує Суспільне.
На Волині триває мобілізація. Яких фахівців потребують найбільше?
З його слів, такі дефіцитні спеціальності у війську пов'язані з тим, що з-за кордону прибуває нові зразки, військової техніки, на яких потрібно навчати людей.
"Якщо є спеціальності, котрі поки не потрібні, і люди хочуть піти на службу, то ми пропонуємо перенавчання на інші спеціальності. Якщо не хочуть, включаємо в резерв", – говорить начальник сектору.
Щодо показників мобілізації, каже Павло Свадовський, то наразі у Волинській області вони виконані на 86 %.
"Термін на мобілізацію – 90 днів, закінчується в кінці травня. Думаю, що ми вчасно поставимо частини, які доукомплектовуються, підрозділи, які заново формуються, щоб вони вчасно були в навчально-бойові центри на бойове злагодження та виконували надалі бойові завдання по обороні України", – говорить начальник сектору у Волинському терцентрі.
Також, як розповів Павло Свадовський, роздача повісток для військовозобов'язаних у Луцьку та інших волинських містах, яка відбувається в центрах зайнятості, сервісних центрах МВС, торгових центрах тощо, є нормальною практикою та не суперечить українському законодавству.
"Військовослужбовці та працівники територіальних центрів комплектування діють в межах закону. В присутності поліції чоловіків запрошують, щоб вони прибули до територіального центру комплектування, де з'ясуються придатність, військово-облікова спеціальність, стан здоров'я тощо. І люди мають носити з собою документи", – каже начальник сектору.
Щодо переселенців, котрі прибули на Волинь, то 16 тисяч із 45 тисяч осіб – це чоловіки різного віку. Павло Свадовський додав: із них лише 2 280 чоловіків стало на облік в обласний терцентр комплектування та соцпідтримки військовослужбовців.

#ВійськоваСлужба #ВоєннийСтан

Коментарі

Читайте також