1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі проведуть благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У Ковелі проведуть благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Ковельчан та гостей міста запрошують на Благодійний ярмарок, який організовується силами багатьох волонтерів, меценатів і митців за підтримки ковельського міського голови Ігоря Чайки. Про це у соцмережі написала художній керівник Ковельського аматорського театру-студії «10 ряд 10 місце» Альона Малюга-Мельникова.

Ярмарок проводиться для збору коштів на потреби військових ЗСУ, зокрема, для наших героїв з Ковеля та їхніх побратимів у найпекельніших точках фронту.

☑️ 13 травня, у п'ятницю, о 14 годині

☑️ На площі біля фонтану у центрі міста

На вас чекатимуть - атмосферні виступи талановитих музикантів - Влад Скрипин та Misha Tarasov, яскраві фотозони з харизматичними акторами Народний аматорський експериментальний театр-студія "10 ряд 10 місце", благодійний аукціон з несподіваними лотами, а ще ви зможете придбати на ярмарку унікальні речі ручної роботи, сувеніри, малюнки, вироби декоративно-прикладного мистецтва, подарунки, смаколики та ще багато чого цікавого.

Усі кошти, зібрані на ярмарку та аукціоні, будуть передані перевіреним волонтерам на закупівлю необхідних речей для наших героїв.

Не залишайтесь осторонь, бо війна не десь далеко, вона поруч з нами, і те, що сьогодні ми маємо клаптики мирного життя - заслуга військових, які тримають над нами небо і боронять нашу землю.

За питаннями спонсорства та надання виробів або лотів для аукціону - звертатися в особисті повідомлення (Альона Малюга-Мельникова).
У Ковелі проведуть благодійний ярмарок на підтримку ЗСУУ Ковелі проведуть благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ


#Благодійність

Коментарі

Читайте також