1. Головна
  2. Новини
  3. У війні з росією загинув ковельчанин Валерій Гонта

У війні з росією загинув ковельчанин Валерій Гонта

На війні з росією поліг кіборг з Ковеля Валерій Гонта, який добровольцем пішов на фронт. Про це написав у фейсбуці, підприємець, громадський активіст, а нині воїн ЗСУ Сергій Чуріков, - повідомляє ГІТ.
У війні з росією загинув ковельчанин Валерій Гонта
Валерій Гонта пішов на війну добровольцем у 2014-му, захищав ДАП (Донецький аеропорт), згодом вступив до лав ЗСУ, пройшов Світлодарську дугу (2016-2017 роки). На війні частково втратив слух і обморозив ноги. Демобілізувався. Переніс мікроінсульт, став інвалідом. Але з перших днів повномасштабного вторгнення росії пішов на фронт, служив у 14-й бригаді.
У війні з росією загинув ковельчанин Валерій Гонта
«Це вже третій воїн, якого я особисто добре знав, який поліг з початку вторгнення. Усі три яскраві і харизматичні особистості. Зрозуміло, що вороги дорого заплатять за їхню смерть. Але цього мало. Ми повинні завершити справу. В генетичний код цих уродів має бути прописане на покоління вперед, що українців не варто чіпати. Не варто лізти на нашу землю… А ми самі. Хто переживе цю війну. Повинні стати кращі, щоб діти полеглих побратимів пишались країною яку відбудують українці…» – написав Сергій Чуріков.

У війні з росією загинув ковельчанин Валерій Гонта
23 квітня на своїй сторінці у фейсбуці Валерій Гонта опублікував це фото і написав:

- Коли ти ловиш гарний сонячний день після виходу! Цінуйте кожну хвилину свого життя, воно є безцінне!
І дякуйте Богу і людям, що за нас моляться, що ми, ви, під крики сирен, можем відкрити очі і побачити світло! І відчувати його тепло!


Валерій Гонта брав участь у боях за Піски, Донецький аеропорт, Світлодарську дугу з 2014 по 2018 рік. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Військовослужбовець отримав тяжкі поранення, глухоту, закриту черепно-мозкову травму, тяжкий полікістоз печінки та нирок.

Валерія усі знають за позивним «Гонта» ще з часу боїв за Донецький аеропорт. В складі «Правого сектору» у 2014 році впродовж місяця був на диспетчерській вежі ДАПу, відстоював бойові позиції на Світлодарській дузі, де знаходиться в першій групі, яка йшла у наступ на ворога. Він зумів винести пораненого бійця з позицій під артилерійським вогнем.

За тиждень до повномасштабного вторгнення росії, 17 лютого 2022 року, газета «Вісті Ковельщини» опублікувала розлогий матеріал про Валерія Гонту. Детальніше - за посиланням: http://vk.volyn.ua/newsKiborg
У війні з росією загинув ковельчанин Валерій ГонтаУ війні з росією загинув ковельчанин Валерій Гонта
#СкорботніЗаходи #ВійнаЗросією

Коментарі

Читайте також