1. Головна
  2. Новини
  3. Мешканцям Ковельщини таки дозволять ходити в ліс, але не скрізь

Мешканцям Ковельщини таки дозволять ходити в ліс, але не скрізь

20 червня під час засідання Ради оборони області ще раз обговорили з військовими можливість для місцевого населення Камінь-Каширського та Ковельського районів відвідувати лісові масиви для збору дикоросів. Про це поінформував начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
Мешканцям Ковельщини таки дозволять ходити в ліс, але не скрізь
Нагадаємо, за проханням військових у цих районах діє заборона на відвідування лісів. Два тижні тому вже розглядалося це питання і вирішили визначити лісові масиви лише у Луцькому та Володимир-Волинському районах, у яких можливий збір ягід та грибів.

20 червня спільно із керівництвом районних військових адміністрацій знову порушили це питання. Так, детально обговоривши усі обмеження з військовими, було вирішено дозволити місцевому населенню у Камінь-Каширському та Ковельському районах збір дикоросів у визначених лісових масивах.
Мешканцям Ковельщини таки дозволять ходити в ліс, але не скрізь
Для цього районним військовим адміністраціям доручено узгодити і визначити із військовим командуванням ліси, де можна буде збирати гриби та ягоди. Про ці місця проінформує місцева влада, якій необхідно провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед людей про обмеження.

#ВоєннийСтан #Екологія

Коментарі

Читайте також