1. Головна
  2. Новини
  3. Герої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом Поліщуком

Герої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом Поліщуком

Сьогодні Ковельська громада проводжала в останню земну путь ще одного нашого Героя Мирослава Поліщука. Його життя обірвалось у 32. Мирослав був учасником антитерористичної операції. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, добровольцем пішов на фронт.
Герої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом Поліщуком
“Серце Мирослава належало Україні. Саме тому він був на передовій, саме тому боронив свободу і незалежність землі, на якій народився. Низький уклін і щирі співчуття родині. Я певний, що його маленькі синочки знають, що їхній тато — Герой, і вони наслідують його найкращі риси. Наш обов’язок збудувати країну такою, якою її мріяв бачити Мирослав і тисячі тих воїнів, завдяки яким ми маємо можливість стояти тут”, – сказав міський голова Ігор Чайка, звертаючись до громади.
Інколи нам здається, що ця війна далеко. А в такі хвилини, як сьогодні, розумієш, вона зовсім поруч. Вона продовжує забирати життя найкращих, руйнувати родини, людські долі і мрії.
Герої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом Поліщуком
Мирослав Поліщук закінчив школу №8, працював у локомотивному депо. Спробував він і важкого заробітчанського хліба у сусідній Польщі. Він хотів жити у мирній Україні зі своєю чудовою родиною.
Герої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом Поліщуком
Як несправедливо. Без татка залишилось двоє хлопчиків, без чоловіка – дружина. Мирослав буде жити вічно у наших спогадах, усмішках своїх маленьких синочків.

Герої не вмирають!
Герої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом ПоліщукомГерої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом Поліщуком
Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради.

#СкорботніЗаходи #ВійнаЗросією

Коментарі

Читайте також

Ковельська громада попрощалася із Героями: Валерієм Гонтою та Юрієм Ковальчуком

Ковельська громада попрощалася із Героями: Валерієм Гонтою та Юрієм Ковальчуком
Валерій Гонта загинув 21 травня біля населеного пункту Нагірне Донецької області, а Юрій Ковальчук 23 травня неподалік Білогорівки Луганської області. Назавжди 24 - Юрію. Навіки 40 - Валерію.