1. Головна
  2. Новини
  3. На Волині виявили новий різновид штаму COVID-19 «Омікрон»

На Волині виявили новий різновид штаму COVID-19 «Омікрон»

За даними епіднагляду у Волинській області спостерігається тенденція до росту захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19, що повторює загальнодержавну тенденцію. За 31 тиждень (01.08-07.08.2022р.) на COVID-19 захворіло вдвічі більше волинян в порівнянні з попереднім тижнем (119 випадків хвороби проти 59 за 30 тиждень), в тому числі зросла кількість захворілих дітей. Про це повідомляє Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
На Волині виявили новий різновид штаму COVID-19 «Омікрон»
Вірусологи ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ» постійно направляють зразки матеріалу від хворих на COVID-19 у референс – лабораторію ДУ «ЦГЗ МОЗ України» для виявлення мутацій. За результатами досліджень на Волині виявлено циркуляцію нового різновиду вірусу Омікрон, що спричинив ріст захворюваності в Європі та уже зареєстровано в інших областях України.

В ході епідрозслідування встановлено, що хвора у котрої виявлено новий різновид Омікрону прибула в Україну з Італії (мешканка Луцького району).

Штам Омікрон ВА.5 відрізняється від інших штамів більшою заразністю. Тому медики нагадують, що вакцинація – єдиний надійний захист.


#Вакцинація #Коронавірус

Коментарі

Читайте також