1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельській громаді працює два центри вакцинації, чотири пункти щеплень та мобільна бригада. ВІДЕО

У Ковельській громаді працює два центри вакцинації, чотири пункти щеплень та мобільна бригада. ВІДЕО

Стоматполіклініка у центрі Ковеля – віднедавна чи не найпопулярніше місце для місцевих мешканців. Адже тут працює центр вакцинації населення. Шалені черги охочих імунізуватися збираються від рання, діляться медики. Адже щепитися приходять не лише ковельчани, а й мешканців інших куточків громади. Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

- Люди всі активно кинулися на центри вакцинації і на пункти щеплень, але неможливо одночасно вакцинувати людину, реєструвати її дані про вакцинацію і видавати їй якесь підтвердження вакцинації, тобто система не завжди може впоратися, – пояснює сімейна лікарка Анастасія Кашуба.


Миттєва видача довідок про отримання першої чи другої дози значно додала клопотів медикам, а черги, кажуть, лиш збільшуються. Тож днями у Ковелі відкрили ще один центр вакцинації – на залізничному вокзалі. Розповідають: тут поблизу й автостанція, і ринок, тож люду вистачає, декому так навіть зручніше. Працює він з 12-ї до 19-ї без вихідних. Щодня тут вакцинують близько сотні людей.

Усього в Ковельській громаді працює два центри вакцинації, чотири пункти щеплень та мобільна бригада. Скрізь пропонують вакцини на вибір: «Пфайзер», «Астра Зенека», «КоронаВак». Та найпопулярнішою, як і раніше, кажуть медики, лишається «Пфайзер».

Також додають: попри те, що черги на імунізацію в рази зросли, більшість людей роблять це не з власного бажання. Це підтверджують і самі ковельчани. За словами медпрацівників, левова частка серед тих, хто нині вакцинується, – освітяни. Більшість з них, мовляв, банально бояться втратити роботу.

У цілому ж у ковельських пунктах вакцинації зробили вже понад 24 тисячі щеплень. З них дві дози отримали 10 тисяч пацієнтів.



#Вакцинація

Коментарі

Читайте також