1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі бракує сміттєвозів

У Ковелі бракує сміттєвозів

Одним із критеріїв, за яким мешканці міста оцінюють якість послуги з вивезення сміття — це те, як підприємство, що його здійснює, дотримується графіку вивезення. У Ковелі за це відповідальне РЖКП №1. Бувають випадки, коли забрати сміття з локацій у визначений час не вдається. На це люди реагують скаргами. У чому проблема та як її вирішити - розповів на своїй сторінці у фейсбук міський голова Ігор Чайка.
У Ковелі бракує сміттєвозів
- З усього автопарку сміттєвивізної техніки РЖКП №1 найновіший — сміттєвоз МАЗ, який ми придбали для міста минулого року. Він гарно справляється з вивезенням сміття. За рік ситуація у цьому напрямку значно покращилася. Є одне «але». Це поки що одна така машина на все місто. Все інше — застарілий у всіх сенсах автопарк, що дедалі частіше виходить з ладу і не пристосований до вивезення сміття. День-два збою в роботі — і незібрані відходи швидко накопичуються, - зауважує очільник громади у своєму дописі.
Станом на сьогодні на балансі жеку, крім вже згаданого потужного сміттєвоза, є ще один автомобіль МАЗ, який можна додатково обладнати. Сума, яку треба дофінансувати з бюджету громади — 950 тис. грн. Це одна з пропозицій проєкту рішення про внесення змін до бюджету громади. Його розглядатимуть депутати на сесії міської ради.
- Сподіваюсь, колеги підтримають рішення і вже за місяць (приблизно стільки часу треба для переобладнання машини) Ковель буде мати ще один сміттєвоз. Автопарк сміттєвих машин пововниться, і скарг на невчасне вивезення сміття не буде, - зазначає Ігор Чайка.
#Благоустрій

Коментарі

Читайте також