1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельщина втратила на війні ще двох Героїв

Ковельщина втратила на війні ще двох Героїв

Ковельщина втратила на війні ще двох Героїв
Боронячи Україну, загинув житель с. Глухи Ковельського району Богдан Крикончук 1979 року народження. Про це повідомив Дубечненський сільський голова Анатолій Костючик, - пишуть Волинські новини.

«Знову маємо гірку втрату для громади. Не стало сина, брата, чоловіка, батька трьох дітей... Щирі співчуття рідним у їхній невимовній скорботі...», – йдеться у повідомленні.
Про дату та час прибуття загиблого Героя та чину похорону повідомлять додатково. Із 30 вересня по 4 жовтня на території громади оголосили жалобу.
Ковельщина втратила на війні ще двох Героїв
Також видання Волинські новини з посиланням на голову Велимченської громади Анастасію Павлович повідомляє про ще одну втрату: на війні загинув волинянин, житель села Велимче Редькович Володимир Васильович.
Ковельщина втратила на війні ще двох Героїв
Володимир народився 29.08.1993 року, був молодшим сержантом ЗСУ. У 2014 році пройшов все пекло війни, а з перших днів повномаштабного вторгнення без вагань став на захист рідної землі.

Волинянин загинув 28 вересня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання із захисту Незалежності України в районі населеного пункту Горобіївка Харківської області й до кінця лишився вірній військовій присязі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

#СкорботніЗаходи #ВійнаЗросією

Коментарі

Читайте також

Ковельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі

Ковельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі
У Леоніда залишилася дружина Тетяна, донька Богдана, маленький онук Андрійко, син Петро, який теж з лютого боронить Україну. Сьогодні він приїхав, щоб попрощатись з батьком.