1. Головна
  2. Новини
  3. На Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчан

На Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчан

На Волині відзначили кращих спортсменів та їх тренерів за результатами виступів у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях 2021 року. Серед них - чимало ковельчан.
На Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчан
У номінації «П’ятірка кращих тренерів з олімпійських видів спорту» відзначено: заслужених тренерів України Федора Семенюка та Василя Прохорука (веслування на байдарках та каное). Нагороди отримали також і їхні вихованці: чемпіони та призери Європи і світу Юрій Вандюк, Андрій Рибачок та Павло Борсук (у номінації «Десятка кращих спортсменів з олімпійських видів спорту»).
На Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчан
Відзнаки за спортивні досягнення вручено активній молоді з інвалідністю. Серед кращих - наші атлети Юрій Бабинець та Станіслав Самолюк. Відзначили й наставника спортсменів-паралімпійців. Кращим тренером визнано заслуженого тренера України Валерія Дружиновича.

Серед нагороджених Волинською обласною державною адміністрацією за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Волині - заслужений тренер України Анатолій Мілехін (вільна боротьба).
На Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчанНа Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчанНа Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчанНа Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчанНа Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчанНа Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчанНа Волині відзначили кращих спортсменів і тренерів. Серед них - чимало ковельчан

Фото - Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА

#Спорт #Веслування #ВільнаБоротьба #Пауерліфтинг

Коментарі

Читайте також