1. Головна
  2. Новини
  3. Стан відходів у резервуарах і територію ветсанзаводу моніторитимуть щомісяця

Стан відходів у резервуарах і територію ветсанзаводу моніторитимуть щомісяця

На сайті Головного управління держпродспоживслужби України у Волинській області йдеться про те, що на виконання протокольного рішення засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Волинській обласній державній адміністрації №24 від 15 грудня 2017 року спеціалістами Ковельського міськрайонного управління Держпродспоживслужби у Волинській області розроблений Графік моніторингу за станом переміщених відходів тваринного походження в залізобетонних резервуарах та навколишньої території поблизу Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Так, у 2018 році моніторинг стану переміщених відходів тваринного походження в залізобетонних резервуарах та навколиної території поблизу Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» проводитимуть впродовж I кварталу щодекадно та у II кварталі – щомісячно.

Нагадаємо, що 16 січня 2018 року у Волинській ОДА відбулось чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Йшлося про стан використання коштів резервного фонду державного бюджету для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території області, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 року.

Міський голова Ковеля Олег Кіндер та керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП “Укрветсанзавод”, Андрій Товстига доповіли про те, що заплановані заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю ветсанзаводу у Ковелі, виконані.

Роботи проводились в двох напрямках. Перший — переміщення та ізоляція відходів у ємності, що належали колишньому крохмальному заводу. Другий — забезпечення питною водою населення в санітарно-захисній зоні ветсанзаводу. Адже внаслідок недотримання вимог технологічного процесу та строків перероблення відходів сталось забруднення підземних вод нітритами та аміаком. 

Загалом на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації використано понад 20 мільйонів 340 тисяч гривень. Кошти резервного фонду державного бюджету освоєні на 99,11 %.

У 2018 році будівництво мереж триватиме. Зокрема, у міському бюджеті передбачено 8 мільйонів 700 тисяч на завершення робіт з облаштування магістрального водогону. Ще 1,5 мільйона – на вуличні мережі.


#Ветсанзавод #ЕкологічнеЛихо #НадзвичайнаСитуація #ОлегКіндер #АндрійТовстига

Коментарі

Читайте також

Бюджет, екологія та комуналка: про що звітував ковельчанам Олег Кіндер

Бюджет, екологія та комуналка: про що звітував ковельчанам Олег Кіндер
Ковельчани прийшли не лише послухати мера, а й поспілкуватися. Адже формат зустрічі – це не інформування про соціально-економічний розвиток міста, це діалог із присутніми, - пише сайт Волиньpost.