Яким бізнесом зайнятися у Ковелі? Автор кращого бізнес-проекту отримає грошову винагороду

Аби стимулювати місцевих підприємців, а також тих ковельчан, які тільки планують займатися підприємницькою діяльністю, міська влада передбачила в бюджеті 2018 року 30 тисяч гривень на відзначення переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект».

Звісно ж, призових коштів на саму підприємницьку діяльність навряд чи вистачить, проте ця сума може слугувати в якості заохочувального призу та надихати на творчий, нетиповий підхід до справи.

Таким чином міська влада підтримала ініціативу Ковельського міськрайонного центру зайнятості щодо підтримки та подальшого розвитку підприємництва в місті. Варто зауважити, що завдяки Центру зайнятості безробітні (зокрема й учасники АТО) мають можливість отримати одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності.

У багатьох містах Європи є бізнес-центри, які проводять моніторинг потреб ринку окремо взятого міста, вивчають попит та пропозиції на певні послуги, та надають (чи продають) уже готові, а головне ефективні ідеї для бізнес-початківців. Мабуть, кожен з нас був свідком того, як в одному і тому ж приміщенні мало не щороку з'являється то один, то інший магазин, потім перукарня, згодом приватний кабінет лікаря і т.д.

Це яскравий приклад того, що вивчення попиту і пропозиції на той чи інший вид підприємницької діяльності є дуже важливим (варто враховувати ще й мікрорайон міста та наявність саме на цій території конкуренції та потенційних споживачів/клієнтів). Адже прибутковість певного бізнесу в одному місті чи навіть мікрорайоні може бути абсолютно провальним проектом для іншого.

На жаль, таких бізнес-центрів у нас в Ковелі немає. Тож кожен сам для себе визначає напрямок підприємницької діяльності.

Проте, варто звернути увагу тих, хто започатковує власну справу, що отримати необхідну фахову консультацію ви можете у Центрі розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості. Тут вам допоможуть у питаннях державної реєстрації суб’єктів господарювання, податкового законодавства, ліцензування, патентування та сертифікації бізнесу, відкриття рахунків у банківських установах, з підбору та конкурентного відбору персоналу, оформлення трудових відносин, фінансової підтримки (одноразова виплата з безробіття для підприємницької діяльності, отримання банківських кредитів та ін).

Ковельський центр розвитку підприємництва має свою сторінку у Фейсбук.

Тож, шановні ковельчани! Плануйте, пишіть бізнес-проекти та подавайте їх на конкурс. І, можливо, саме вам пощастить отримати грошову винагороду за цікаву та неординарну ідею. А наскільки вона виявиться ефективною і прибутковою — покаже час і ковельчани, які скористаються плодами ваших ідей.

Наразі ще не відомо, отримає 30 тисяч гривень один переможець чи буде визначено кілька призових місць, між якими і поділять вказану суму. Організацією та проведенням конкурсу «Кращий бізнес-проект» займається Ковельський міськрайонний центр зайнятості. Триває розробка відповідного положення, згідно якого й буде визначено умови конкурсу. Його фінал планують на кінець серпня, аби нагородження автора (авторів) кращої бізнес-ідеї приурочити до Дня підприємця України, який у 2018 році буде відзначатися 2 вересня. А поки у тих, хто планує розпочати бізнес або ж відкрити новий напрямок уже існуючого, є можливість “виношувати” свої ідеї та викладати їх на папері.

#МіськийБюджет #ЦентрЗайнятості

Ковельські депутати переглянули бюджет та спрямували значні кошти на комуналку

Ковельські депутати переглянули бюджет та спрямували значні кошти на комуналку
Буде здійснено будівництво мережі водовідведення, зовнішніх мереж для електропостачання, реконструкцію котельні. Передбачили гроші і на охорону здоров'я: ремонт приміщень, медикаменти, харчування.

Міська влада Ковеля придбає обладнання для біометричних паспортів

Міська влада Ковеля придбає обладнання для біометричних паспортів
Це необхідно, аби зменшити черги для виготовлення ID-карток у Міграційній службі. Рішення про виділення коштів уже прийняте депутатами на сесії міської ради.

Пільговики й надалі їздитимуть міськими маршрутками у Ковелі безкоштовно

Пільговики й надалі їздитимуть міськими маршрутками у Ковелі безкоштовно
Якщо відповідний проект рішення приймуть депутати міської ради на черговій сесії, яка має відбутися у четвер, 25 січня.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: