1. Головна
  2. Новини
  3. На території електропідстанції планують збудувати локальні очисні споруди та систему відводу дощових вод

На території електропідстанції планують збудувати локальні очисні споруди та систему відводу дощових вод

13 березня відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Ігор Чайка, - інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.
На території електропідстанції планують збудувати локальні очисні споруди та систему відводу дощових водНа фото: річка Воронка, права притока Турії (фото - Вікіпедія)

Останнім часом у річці Воронка, що протікає у селі Воля-Ковельська, спостерігались ознаки нафтопродуктів, які ймовірно потрапили туди з території об’єкта критичної інфраструктури, який був уражений внаслідок ракетного удару російської федерації. За словами директора Рівненського регіонального центру обслуговування мережі Андрія Лагоди, витік відбувся у зв’язку з руйнуванням системи водопониження. Джерело забруднення нині комунальним службам вдалось локалізувати. Втім, проблему не вирішено.
На території електропідстанції планують збудувати локальні очисні споруди та систему відводу дощових вод
Комісія ТЕБ та НС зобов’язала керівника місцевої електропідстанції забезпечити будівництво локальних очисних споруд та систему відводу дощових вод на території електропідстанції, аби уникнути забруднення водойми.

#Екологія #ВоєннийСтан #Турія

Коментарі

Читайте також