1. Головна
  2. Новини
  3. Гості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у Ковелі

Гості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у Ковелі

На вихідних Ковельське МТМО приймало гостей з Ізраїлю. Вперше у місті побували Анна Жарова та В’ячеслав Фельдман, засновники громадської організації «Ізраїльські друзі України» (Israeli Friends of Ukraine). про це розповів на сторінці медичного об'єднання Валентин Вітер, генеральний директор Ковельського МТМО.
Гості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у Ковелі
Разом із представниками міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог» вони привезли 70 повербанків для стаціонарних відділень, у яких проходять лікування та реабілітацію військові. У разі відсутності електропостачання вони зможуть зарядити свої мобільні пристрої, аби завжди залишатися на зв’язку з рідними. Також передали захисникам натільні хрестики, освячені у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі.
Гості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у Ковелі
У якості благодійної допомоги бійці отримали від волонтерів і речі першої необхідності, засоби гігієни та смаколики.
- Ми щиро дякуємо керівниці «Марлогу» Наталії Поповій та її помічникам за організовану змістовну зустріч та започатковану співпрацю з ізраїльськими волонтерами! «Ізраїльські друзі України» - це потужна організація, яка має вплив на політичну та суспільну ситуації в Ізраїлі. Вона об’єднує у своїх лавах людей, що підтримують Україну 🇺🇦 у боротьбі з російським агресором. В ході зустрічі ми обговорили напрямки співпраці у медичній галузі, які плануємо розвивати у перспективі!, - зазначив Валентин Вітер.
Гості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у КовеліГості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у КовеліГості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у КовеліГості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у КовеліГості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у КовеліГості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у КовеліГості з Ізраїлю привезли благодійну допомогу бійцям, які лікуються у Ковелі

#Благодійність #Волонтерство #БКовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також