1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковель прибув гуманітарний вантаж з Німеччини - шоколад для захисників!

У Ковель прибув гуманітарний вантаж з Німеччини - шоколад для захисників!

Днями із німецького Вальсроде прибув вантаж. Це – шоколад, який так полюбляють наші захисники, та спеціальні ліжка для хоспісу. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.
У Ковель прибув гуманітарний вантаж з Німеччини - шоколад  для захисників!
Кожну вільну хвилину наш хороший друг з міста Вальсроде Міхаель Хааке присвячує Ковелю та Україні. Він постійно займається пошуком необхідної допомоги, а також підбором родин, де влітку житимуть наші діти, які поїдуть на відпочинок у Німеччину.
У Ковель прибув гуманітарний вантаж з Німеччини - шоколад  для захисників!
Нещодавно Міхаеля його колеги знову обрали керівником благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля». З чим ми його вітаємо. Без сумніву, йому ще дуже багато вдасться зробити, бо це людина з надзвичайно великим серцем, яка закохана в Україну та наш рідний Ковель.Велике спасибі Міхаелю Хааке, усім, хто допоміг йому з цим, доєднався до хорошої справи.
У Ковель прибув гуманітарний вантаж з Німеччини - шоколад  для захисників!
До слова, упродовж року десятки фур, які приїжджають у Ковель, та буси, які їдуть до наших військових, на деокуповані території допомагають розвантажувати, завантажувати волонтери – представники релігійної громади церкви євангельських християн в дусі Апостолів. Щиро дякуємо їм, пресвітеру Василю Сахарчуку, усім хлопцям, які за першим дзвінком спішать на допомогу.
У Ковель прибув гуманітарний вантаж з Німеччини - шоколад  для захисників!У Ковель прибув гуманітарний вантаж з Німеччини - шоколад  для захисників!

#Волонтерство

Коментарі

Читайте також