1. Головна
  2. Новини
  3. «К.П.Верес» не займатиметься озеленням міста Ковеля

«К.П.Верес» не займатиметься озеленням міста Ковеля

Директору ТОВ “К.П.Верес” Василю Сидоруку скеровано лист про розірвання договору про надання підприємством послуг з озеленення територій та утримання зелених насаджень міста. Про це йдеться на офіційному сайті міської ради.
«К.П.Верес» не займатиметься озеленням міста Ковеля
Як зазначає начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук, впродовж лютого нинішнього року неодноразово ставились завдання підприємству щодо кронування дерев в різних мікрорайонах Ковеля.

Проте, визначені об’єми послуг у встановлені терміни не були надані. Це свідчить про недобросовісне реагування та неналежне виконання ТОВ “К.П.Верес” взятих на себе за договором зобов’язань.

У зв'язку з цим замовник – управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради розриває з 10 квітня Договір про надання послуг з озеленення територій та утримання зелених насаджень.

#КП_Верес #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

“К.П.Верес” не чистить сніг та не посипає дороги у Ковелі?

“К.П.Верес” не чистить сніг та не посипає дороги у Ковелі?
Ковельчани скаржаться на неналежне утримання дорожньої мережі міста в зимовий період. Такі факти підтвердили й результати проведеного обстеження. Комісія оцінила виконання робіт як неякісне та неналежне.

Метуть і загрібають: осінні турботи ковельських комунальників

Метуть і загрібають: осінні турботи ковельських комунальників
Погодні умови сприяють активній роботі по всьому місту. Минулого тижня працівники КП «Верес» впорядкували території парків імені Тараса Шевченка та Слави. Нині працюють у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram! 🚀

@kovelpost