Чергову нагороду до свята 8 березня привезла до Ковеля Тетяна Коб

У місті Щучинську (Казахстан) 7 березня відбулись фінальні поєдинки міжнародного турніру - Кубок країн СНД з боксу серед жінок на призи Марини Вольнової. Про цю подію йдеться на сайті Федерації боксу України.

Марина Вольнова — заслужений майстер спорту Казахстану, у недавньому минулому відома боксерка, бронзова призерка Олімпийских Ігор 2012 року, призерка чемпіонатів світу та Азії.

За підсумками змагань в активі жіночої національної збірної України, під керівництвом Сергія Гордієнка, сім нагород, три з яких найвищого ґатунку.

У фіналі у ваговій категорії до 51 кг ковельчанка Тетяна Коб виборола бронзову нагороду. І уже традиційно присвятила її рідному місту Ковелю та своїй родині. Про це вона написала на своїй сторінці в Інстаграм. А ще Тетяна привітала жіноцтво з весняним святом.

Тетяна Коб - чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу з боксу, Заслужений майстер спорту України. Цього року вона стала чемпіонкою України уже водинадцяте. Це рекорд в історії українського боксу.

#ТетянаКоб #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт

Ковельчанка Тетяна Коб водинадцяте стала чемпіонкою України. Це рекорд в історії українського боксу.

Тетяна Коб: «Везу золоту медаль рідному місту Ковель!», - написала спортсменка у своєму Інстаграм.