Які відзнаки та досягнення мають ковельські комунальники?

18 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Це професійне свято, яке відзначається кожної третьої неділі березня. Вода у крані, теплі батареї, світло у кімнатах, чисті під’їзди будинків – без таких елементарних благ цивілізації не уявляємо ми свого життя. Усе це мають забезпечити комунальні служби. А ще - благоустрій та чистоту міських вулиць. Саме це є візитівкою кожного міста, за якою складається перше і остаточне враження про людей, які живуть у ньому.
На фото: працівники ПТМ “Ковельтепло”. Фото Мирослава ДАНИЛЮКА

Досить складний період нині для місцевих комунальників. Та попри все – вони з честю виходять зі складних ситуацій, які їм раз у раз підкидає життя. Нині на теренах міста працюють такі комунальні підприємства: ПТМ «Ковельтепло», РЖКП №1 та №2, Ковельське УКВГ «Ковельводоканал», КП «Добробут». За досягнення у праці представники цих колективів щороку нагороджуються грамотами та подяками міського та обласного рівнів. Руками людей цих підприємств неодноразово здобуто переможні місця для Ковеля як міста найкращого благоустрою.

Вперше Ковель ставав переможцем всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за підсумками роботи у 2001 році (конкурс в Україні започатковано у 2000 році). Нагороду приймав тодішній міський голова Ярослав Шевчук, проте оцінювалися результати господарювання попереднього мера – Володимира Бойка. 2003 року Ковель посів друге місце в Україні. У 2009-у визнання за вміле господарювання отримав і міський голова Сергій Кошарук – перше місце Всеукраїнського конкурсу. Нинішній керівник громади – Олег Кіндер також довів, що благоустрій Ковеля, його санітарний стан – одне з головних завдань влади та громади. Завдяки чому у 2011 році наше місто стало переможцем на всеукраїнському рівні, у 2012 - було другим, у 2013 - знову Ковелю дісталась перемога серед українських міст з населенням до 100 тисяч мешканців. Впродовж останніх кількох років конкурс в Україні не проводиться.

Двічі ковельчани обирали очільниками громади комунальників – Анатолій Семенюк до обрання міським головою був керівником ЖЕКу №2. Нині - Почесний громадянин міста Ковеля. А Володимир Бойко на посаду міського голови балотувався, будучи директором ПТМ «Ковельтепло», яке очолює і сьогодні.

До речі, Володимир Бойко – найтитулованіший комунальник міста Ковеля. Окрім подяк та грамот міського та обласного рівня, неодноразово за вагомий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства був відзначений Грамотами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Має Почесну грамоту Кабінету Міністрів України. Двічі (у 2012 та 2016 роках) отримував відзнаку від центрального комітету Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України. Та найголовніше - Володимиру Бойку у 2012 році присвоєно почесне звання «Кращий господарник року».

Звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України» за перше півріччя колектив «Ковельтепло» здобував у 2015 та 2016 роках. Призові місця (ІІ та ІІІ) за підсумками років отримував у 2013, 2014, 2015 та 2016-му.

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Володимир Бойко і цього року відзначений Грамотою, яку підписали заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова центрального комітету Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України та Президент міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Уктеплокомуненерго».

Серед кращих комунальних підприємств України і Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал». У 2014 році колектив на чолі з директором Юрієм Рибачком серед суб’єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками, удостоєний почесного звання «Комунальне підприємство року». У 2017 році колектив «Ковельводоканалу» та його керівник Юрій Рибачок отримали відзнаку у щорічному конкурсі «Кращий», який проводиться в Ковелі з нагоди Дня міста, у номінації: «Найкращий благоустрій території підприємства, організації».

За хорошу роботу у 2015 році було відзначено РЖКП №2. Колектив отримав відзнаку «Лідер галузі» за результатами фінансово-господарської діяльності. За останні роки підприємство змінило кілька керівників. Другий рік колектив очолює Наталія Гейко.

Ремонтне житлово-комунальне підприємство №1 у 2015-му посіло друге місце в Україні. Перемогу колектив на чолі з Віктором Солов’янчуком здобув у 2016 році. На всеукраїнському рівні за підсумками господарювання відзнака «Лідер галузі» - в РЖКП №2. Варто зауважити, що Віктор Степанович очолює підприємство уже десятий рік.

Професійне свято сьогодні і у ковельчан, які надають побутові послуги населенню. Нині таких у Ковелі - понад чотири десятки підприємств - юридичних осіб та понад дві сотні фізичних осіб-підприємців. Ринок побутових послуг на теренах нашого міста досить різноманітний: перукарні та косметичні салони, автосервіси, ювелірні майстерні, фотосалони, пральні та хімчистки, швейні майстерні, ритуальні послуги, пошиття та ремонт взуття, послуги з прибирання осель, виготовлення та реставрація меблів. Ринок побутових послуг міста постійно розвивається і вдосконалюється.

Тож сьогодні щирі слова вітань - на адресу комунальників та працівників побутового обслуговування населення з нагоди їхнього професійного свята. Нелегка праця всіх цих людей робить наше життя набагато кращим. Тож дякуємо за нелегку щоденну роботу. Переконані, що ваша енергія і надалі буде спрямована на благо рідного міста, а ваші зусилля сприятимуть комфортному життю у Ковелі. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру та родинного затишку!

З повагою –
КовельPost

#Благоустрій #Ковельтепло

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Що робити із самовільно збудованими в охоронній зоні сараями ковельчан? Проблему намагалися вирішити депутати

Що робити із самовільно збудованими в охоронній зоні сараями ковельчан? Проблему намагалися вирішити депутати
Власники "незаконних" господарських споруд, встановлених поблизу артезіанських свердловин, відмовляються їх зносити та просять владу виділити іншу земельну ділянку для їх перенесення. Чи є на це законні підстави?