У Турії зафіксовано суттєве підвищення амонію сольового та нітратів

Згідно із Програмою державного моніторингу довкілля, в частині здійснення контролю якості поверхневих вод, лабораторією моніторингу вод та ґрунтів було проаналізовано якість поверхневих вод у водоймах Волинської області. Інформує Волинське обласне управління водних ресурсів.

За результатами проведених інструментально-лабораторних вимірювань гідрохімічних показників поверхневих вод річки Турія встановлено, що у порівнянні із січнем 2018 року гідрохімічні показники води у р. Турія не зазнали суттєвих змін і в цілому відповідають критеріям загальногосподарського призначення. Аналізами зафіксовано концентрацію заліза загального 0,37 мг/дм³, що відповідає його вмістам у попередньому місяці – 0,36 мг/дм³.

Проте, зафіксовано суттєве підвищення в межах нормативів для господарсько-побутових потреб амонію сольового (до 1,95 мг/дм³ з 0,39 мг/дм³ в січні) та нітратів (до 17,93 мг/дм³ з 7,55 мг/дм³ в січні). Змін у концентраціях інших компонентів не виявлено.

#Турія

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Якість води в річці Турія покращилась

Якість води в річці Турія покращилась
Зафіксовано зниження концентрацій заліза. Про якісний стан водного об’єкта Ковеля інформує Волинське обласне управління водних ресурсів.