1. Головна
  2. Новини
  3. З початку року піротехніки знешкодили понад 10 тисяч вибухонебезпечних предметів. Зокрема й на Ковельщині

З початку року піротехніки знешкодили понад 10 тисяч вибухонебезпечних предметів. Зокрема й на Ковельщині

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів.

Найчастіше застарілі снаряди знаходять громадяни на відкритих територіях поблизу населених пунктів або у лісових масивах. Трапляється, що на небезпечну знахідку можна натрапити і під час будівельних робіт.

Піротехніки ДСНС на Волині вилучили та знешкодили 20 застарілих боєприпасів часів минулих війн, виявлених у Ковельському та Луцькому районах. Зокрема, на Ковельщині у лісовому масиві поблизу села Дубове було вилучено та знешкоджено 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм та мінометну міну калібром 82 мм, а в селі Черкаси – 100-кілограмову авіабомбу ФАБ-100, мінометну міну калібром 82 мм та гранату Ф-1. А у селі Краснодуб’я Ковельського району ліквідували ще 10 боєприпасів: 2 артилерійські снаряди калібром 122 мм та 8 артснарядів калібром 45 мм.

Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 10 379 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 107 авіаційних бомб.

#Рятувальники

Коментарі

Читайте також