1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся турнір з плавання пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича

У Ковелі відбувся VIII турнір з плавання пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Михайловича Кондратовича.

Змагання проводились серед юнаків та дівчат 2006 років народження та молодших. У них взяли участь команди з Ковеля, Рівного, Луцька, Червонограда, Вараша. Загалом на водних доріжках свою майстерність продемонстрували 92 юних спортсмена. Серед них - 50 хлопців та 42 дівчини.

На урочистому відкритті турніру плавців та їх наставників привітали директор КДЮСШ ім.Є. Кондратовича Олена Клімашевська та дочка Євгена Кондаратовича - Ірина Міцкевич. На згадку про спортивне свято діти отримали вимпели і суеніри.

Ковельчани достойно виступили на змаганнях. Зокрема, у перший день на дистанції 50 м на спині серед хлопців перемогу здобув Ілля Ляшук. 2 місце серед дівчат посіла Олександра Приц. На дистанції 50 м батерфляєм «срібло» - у Мар’яни Марчук, «бронза» серед хлопців - у Віталія Мороза.

На дистанції 100 м вільним стилем серед дівчат друге місце посіла Олександра Шворак, серед хлопців третє місце виборов Олександр Скороход.

На дистанції 100 м брасом «золото» - у Наталії Падалюк.

На дистанції 200 м комплексне плавання перше місце посіла Мар’яна Марчук, друге - Вікторія Куць, третє – Наталія Наумчик.

Серед хлопців на цій дистанції третє місце здобув Віктор Хвещук.

У комбінованій естафеті команда Ковеля була першою.

У другий день змагань на дистанції 50 м брасом перемогла Наталія Падалюк. На дистанції 50 м вільним стилем третє місце виборов Олександр Скороход.

На дистанціях 100 м батерфляєм третє місце зайняла Мар’яна Марчук, серед хлопців друге місце у Віталія Мороза, третє – у Святослава Гузя.

До змагань юних спортсменів підготували тренери: Дмитро Ляшук, Володимир Савлук, Юрій Коцюба, Юлія Супрунович.

Переможці та призери нагороджені грамотами і медалями КДЮСШ ім. Є. М. Кондратовича.

Організатори дякують за фінансову допомогу у проведенні турніру відділу молоді, фізичної культури та спорту та директору мережі ресторанів «CLASSIC» Роману Дідицькому.

Сергій Медведюк,
заступник директора КДЮСШ ім. Є. Кондратовича

Довідково:

Славою спортивного міста Ковель багато в чому завдячує людині, ім’я якої нині носить найбільший об’єкт спортивної інфраструктури міста - Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа. Аби вшанувати пам’ять колишнього директора, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича, закладу присвоїли його ім’я.

Ідея будівництва спортивно-оздоровчого комплексу у Ковелі почала втілюватися в життя у 1989 році. Євген Кондратович був безпосереднім керівником та учасником будівництва, і став директором КДЮСШ з часу її відкриття у 1994 році. Під час його керівництва у Ковелі почав розвиватися і новий вид спорту – плавання.

Усе все своє життя він присвятив спорту. Звання Заслуженого працівника фізичної культури України отримав 1997 року. Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України» та медаллю «Ветеран праці». У 2005-му пішов на заслужений відпочинок. З того часу директором школи є Олена Клімашевська, заслужений тренер України.

Життя Євгена Кондратовича обірвалося, коли йому було 73 роки. Пам’ять про колишнього директора увічнена не лише в імені школи. У Ковелі започатковано турнір з плавання на його честь.