Пробне ЗНО з англійської мови у Ковелі було зірване через браковані диски

Пробне ЗНО з іноземної мови у Ковелі не відбулося через браковані диски. Про це сьогодні на апаратній нараді у міського голови повідомила головний спеціаліст управління освіти Лариса Жаб'юк.

У суботу, 31 березня, учні складали пробне ЗНО з англійської мови у ЗОШ №7 міста Ковеля. Однак через неякісне технічне забезпечення тестування було зірване. Його причиною став неякісний запис на дисках, який обірвався на 17-й хвилині (а мав звучати 30 хв). Тож майбутні абітурієнти не змогли виконати поставлене завдання. Така ж ситуація підтвердилися і в інших областях України.

«Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти приносить вибачення за неякісне технічне забезпечення частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» з англійської мови. Усім учасникам цього тестування буде продовжено термін введення результатів з даного предмета до 03 квітня 2018 року», – йдеться у повідомленні ЛРЦОЯО у Фейсбук.

Варто зауважити, що браковані записи були поширені у всіх трьох областях, де ЗНО організовує ЛРЦОЯО – у Львівській, Волинській і Рівненській областях. Тобто усі 470 дисків із записом завдання з аудіювання виявились бракованими. У ЛРЦОЯО стверджують, що вперше записували диски у таких кількостях (470 штук) та не переслухали запис до кінця. Відтак школярі не змогли скласти аудіювання.

Як повідомили в управлінні освіти, на пробне ЗНО з іноземної мови у Ковелі зареєструвалося 216 учнів. З них - 8 не з'явилося. Окрім англійської мови, цього дня пробне ЗНО складали й 10 учнів - з німецької мови та один - з французької.

#ЗНО #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також