Пробне ЗНО з англійської мови у Ковелі було зірване через браковані диски

Пробне ЗНО з іноземної мови у Ковелі не відбулося через браковані диски. Про це сьогодні на апаратній нараді у міського голови повідомила головний спеціаліст управління освіти Лариса Жаб'юк.

У суботу, 31 березня, учні складали пробне ЗНО з англійської мови у ЗОШ №7 міста Ковеля. Однак через неякісне технічне забезпечення тестування було зірване. Його причиною став неякісний запис на дисках, який обірвався на 17-й хвилині (а мав звучати 30 хв). Тож майбутні абітурієнти не змогли виконати поставлене завдання. Така ж ситуація підтвердилися і в інших областях України.

«Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти приносить вибачення за неякісне технічне забезпечення частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» з англійської мови. Усім учасникам цього тестування буде продовжено термін введення результатів з даного предмета до 03 квітня 2018 року», – йдеться у повідомленні ЛРЦОЯО у Фейсбук.

Варто зауважити, що браковані записи були поширені у всіх трьох областях, де ЗНО організовує ЛРЦОЯО – у Львівській, Волинській і Рівненській областях. Тобто усі 470 дисків із записом завдання з аудіювання виявились бракованими. У ЛРЦОЯО стверджують, що вперше записували диски у таких кількостях (470 штук) та не переслухали запис до кінця. Відтак школярі не змогли скласти аудіювання.

Як повідомили в управлінні освіти, на пробне ЗНО з іноземної мови у Ковелі зареєструвалося 216 учнів. З них - 8 не з'явилося. Окрім англійської мови, цього дня пробне ЗНО складали й 10 учнів - з німецької мови та один - з французької.

#ЗНО #Освіта

У суботу, 24 березня, стартує пробне ЗНО

У суботу, 24 березня, стартує пробне ЗНО
У Ковелі пробне ЗНО з української мови та літератури проходитиме у ЗОШ №1, ЗОШ №7, НВК №11 та НВК №13.

Завершилася реєстрація на ЗНО - 2018

Завершилася реєстрація на ЗНО - 2018
У Ковелі на участь у ньому подали документи 309 випускників шкіл та 501 студент навчальних закладів міста.

Термін реєстрації на ЗНО закінчується 19 березня

Термін реєстрації на ЗНО закінчується 19 березня
Серед випускників Ковеля усі, хто виявив бажання складати ЗНО для подальшого вступу у вузи, уже зареєструвалися або відправили документи на реєстрацію.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: