Юлія Батенкова-Бауман знялась у фотосесії для журналу "Наталі" ФОТО ВІДЕО

Відбувся вражаючий та незвичний проект журналу "Наталі" з Національним паралімпійським комітетом України. Завершилися зйомки з чемпіонами та призерами й учасниками ХІІ зимових Паралімпійських ігор-2018.

Серед них – Юлія Батенкова-Бауман. Цікаві та неординарні фото, за словами ініціаторів та організаторів масштабного проекту, можна буде побачити у травневому та червневому номерах журналу.

Спортсмени-моделі подякували «Наталі» за чудову можливість познайомитися і працювати з неймовірними людьми. «Герої - наша гордість, надія, сила духу, Чемпіони з великої літери, які стали учасниками фотопроекту журналу.

І це чудові дівчата і хлопці, з якими легко і дуже приємно спілкуватися», - пишуть автори проекту на своїх сторінках у соцмережах.

Для Юлії Батенкової-Бауман це уже не перша фотосесія. У квітні 2014 року вона знялась для журналу «Репортер». Зйомка вийшла дуже жіночною, ніжною та весняною. Як, зрештою, і цьогорічна.

Відео 2014 рік.#ЮліяБатенковаБауман #ЧемпіонкаУкраїни

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Президент нагородив ковельчанку орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

Президент нагородив ковельчанку орденом “За заслуги” ІІІ ступеня
За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, забезпечення високих спортивних результатів на XIІ зимових Паралімпійських іграх високу нагороду отримала Юлія Батенкова-Бауман.