Ковельчан закликають 1 червня долучитися до благодійного телемарафону на підтримку дітей непростої долі

Щороку в області в рамках тематичних заходів до Міжнародного дня захисту дітей проводиться благодійний телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро», організований обласним відділенням Дитячого фонду України спільно з Волинською регіональною дирекцією Національної суспільної телерадіокомпанії України та за активної підтримки органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Телемарафон відбудеться 1 червня. Про це повідомляє голова правління «Всеукраїнського Дитячого фонду» у Волинській області Олена Грінченко.

Мета цієї доброчинної акції – залучити та привернути увагу всіх волинян, трудових колективів, установ, організацій, релігійних конфесій, бізнесові структури, громадськість області до проблем дитинства, які мають місце в житті дітей.

«Багатолітнє проведення телемарафону стало запорукою того, що багато дітей особливої долі отримали не лише духовну, а й матеріальну підтримку. 71 дитина здобули вищу освіту за рахунок доброчинних внесків, виділялись кошти на стипендії, придбання і обладнання 18 квартир дітям-сиротам, щорічно надається матеріальна допомога на лікування онкохворих, хворих на цукровий діабет, сколіоз та інших захворювань, на святковий одяг і взуття випускникам 11-х класів впродовж 30 років», – розповідає Олена Грінченко.

Зібрані кошти на телемарафоні «Поспішаймо робити добро» 2018 року будуть направлятись на виконання проектів Дитячого Фонду.

Благодійні пожертвування просять переказувати на рахунок ВПГО «Всеукраїнський Дитячий Фонд» у Волинській області №26001025362001 в ПАТ «Альфа-Банк» в м. Київ, МФО 300346, код 05810132

#Благодійність

8 травня світова громадськість відзначила день Червоного Хреста. Осередок цієї організації діє і у Ковелі

8 травня світова громадськість відзначила день Червоного Хреста. Осередок цієї організації діє і у Ковелі
Чим сьогодні живе найвпливовіша і найбільша за чисельністю в країні громадська організація? Які добрі справи зроблено у Ковелі? Розповідає її керівник - Людмила Стахорська.

Відома у Ковелі волонтерка Наталія Попова нині опікується бійцем, який підірвався на розтяжці у зоні АТО

Відома у Ковелі волонтерка Наталія Попова нині опікується бійцем, який підірвався на розтяжці у зоні АТО
Уродженець Турійська, Юрій Пушкарський, із 14-ї окремої механізованої бригади на війні з перших днів. 25 квітня він натрапив на ворожу розтяжку біля Попасної на Луганщині.

Батьки Настусі Абрамчук заборгували турецькій клініці 12,5 тисяч доларів

Батьки Настусі Абрамчук заборгували турецькій клініці 12,5 тисяч доларів
Нині в MEDICALPARK лікується понад 20 дітей з України. Вчасний розрахунок - це довіра клініки до українських пацієнтів. Інакше в майбутньому наші діти не зможуть отримувати медичну допомогу на умовах оплати "в борг".

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: