Медсестра з Ковеля отримала відзнаку голови Волинської ОДА

З нагоди Міжнародного дня медичної сестри у Волинському академічному обласному театрі ляльок відбулися урочистості. Голова облдержадміністрації Олександр Савченко привітав винуватців свята та вручив нагороди найкращим спеціалістам.

В області нині працює більше десяти тисяч молодших медичних спеціалістів. Тож не дивно, що зал лялькового театру був переповнений медичними сестрами, які щодня демонструють свою фахову майстерність, гуманізм та відданість професії.

Розпочали дійство з художнього номеру про медсестринську роботу. Згодом присутні вшанували хвилиною мовчання військового Олега Пушкарука із Нововолинська, який загинув у зоні АТО, а також двох хлопчиків, які померли після пожежі у селі Черемошне Ковельського району.

Далі перейшли до урочистої частини привітань та нагороджень. За високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я області, активну громадянську позицію, та з нагоди Міжнародного дня медичної сестри Почесними грамотами обласної державної адміністрації та цінними подарунками Олександр Савченко нагородив десятьох працівниць медичних закладів Волині.

Серед тих, хто отримав відзнаку - Валентина Скрипчук, головна медична сестра Центру первинної медико-санітарної допомоги Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Всесвітній день медичних сестер – відзначається 12 травня за рішенням Міжнародної організації Червоного хреста. День започаткований з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – міжнародну раду медичних сестер. Хоча фактично святу вже більше ста років, в Україні на офіційному рівні цей день святкують лише 21 рік.


#КовельськеМТМО

6 мільйонів гривень на рік потребують 28 пацієнтів відділення гемодіалізу у Ковелі

6 мільйонів гривень на рік потребують 28 пацієнтів відділення гемодіалізу у Ковелі
На гемодіаліз до Ковельського МТМО приїздять із Ковельського, Турійського, Старовижівського та Любомльського районів. Детальніше про роботу відділення - у сюжеті телеканалу "Нова Волинь".

Ковельські лікарі врятували життя самогубці

Ковельські лікарі врятували життя самогубці
Після операції на відкритій грудній клітці (вогнепальне поранення) у лікарні з ним працювали психіатри. Наразі він уже виписаний з медичного закладу.

У Ковельські лікарні вкотре надійшла благодійна допомога

У Ковельські лікарні вкотре надійшла благодійна допомога
Працівники закладів охорони здоров'я Ковеля висловлюють вдячність Волинському обласному благодійному фонду «Дитяча місія. Україна».

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: