17 травня — день вишиванки. Ковельчан запрошують долучитися до проекту «З Батьківщиною у серці»

У Ковелі завершується робота над реалізацією проекту «З Батьківщиною у серці», який започаткували ГО «Велика ідея», за підтримки міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Десятки колективів міста й району вишивають унікальну сорочку з національними волинськими орнаментами для монумента Тарасу Шевченку.

Проект стартував торік під час відзначення Дня Незалежності України. Незвичний задум - одягнути у вишиванку пам'ятник Кобзарю у Ковелі, знайшов підтримку серед ковельчан.

Реалізація проекту — на завершальній стадії. 17 травня, у день вишиванки, кожен бажаючий зможе вишити свої хрестики на велетенській сорочці.

Для цього потрібно прийти на площу Героїв Майдану з 11.00 до 14.00 год. Усіма засобами для вишивання забезпечують організатори. Потрібна лише Ваша присутність і, звичайно, бажання зробити свій внесок в історію рідного міста.

Як розпочинався проект «З Батьківщиною в серці» рік тому - у сюжеті Ігоря Чайки та Олега Гаврищука (24 серпня 2017 рік).


#Вишиванка #ТарасШевченко

Вишивання велетенської сорочки для пам’ятника Кобзарю у Ковелі - на завершальному етапі

Вишивання велетенської сорочки для пам’ятника Кобзарю у Ковелі - на завершальному етапі
Проект «З Батьківщиною в серці» стартував з ініціативи ГО «Велика ідея» 24 серпня минулого року. Презентація готового виробу планується попередньо на День Незалежності у 2018-му.

Коли одягнуть вишиванку на Тараса?

Коли одягнуть вишиванку на Тараса?
Святкове національне вбрання для пам'ятника Кобзарю у Ковелі вишивають впродовж семи місяців. До проекту «З Батьківщиною у серці» долучилося більше сотні майстринь-вишивальниць.

Вишиванка для Тараса: у Ковелі триває проект «З Батьківщиною у серці»

Вишиванка для Тараса: у Ковелі триває проект «З Батьківщиною у серці»
Шостий місяць поспіль ковельчани вишивають волинські орнаменти на велетенській сорочці для монумента Тарасу Шевченку.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: