Старшокласникам розповіли про можливості навчання у КПЕК ЛНТУ та Ковельському ЦПТО

У Ковельському промислово-економічному коледжі ЛНТУ та у Ковельському Центрі профтехосвіти відбулися дні відкритих дверей. Це щорічні заходи, мета яких залучити абітурієнтів, ознайомити з умовами вступу, напрямками навчання тощо.

До заходів долучилися фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості, щоб ознайомити майбутніх студентів та їх батьків з актуальними вакансіями на ринку праці, де по закінченню навчального закладу потрібні фахівці, яких готує коледж та центр професійно-технічної освіти.

В рамках днів відкритих дверей у Ковельському ЦПО, до якого входять ПТУ №5 та професійний ліцей, проходили майстер-класи з професій, які проводили майстри виробничого навчання спільно зі своїми учнями. Випускники шкіл мали змогу спробувати себе у різних робітничих напрямках, за що отримували заохочувальні подарунки.

У Ковельському ПЕК ЛНТУ педагоги розповіли школярам про систему освіти навчального закладу, щаблі навчання - бакалавр, фахівець, магістр, правила вступу, про факультети й спеціальності.#Освіта

Команда ЗОШ №1 м. Ковеля — переможці змагань з воєнізованого кросу ВІДЕО

Команда ЗОШ №1 м. Ковеля — переможці змагань з воєнізованого кросу ВІДЕО
Старшокласники змагалися не лише з бігу, а й показували свої вміння й навички у метанні гранати та стрільби з пневматичної гвинтівки.

У Ковелі свою творчість демонстрували юні й талановиті

У Ковелі свою творчість демонстрували юні й талановиті
У заключному концерті кращих колективів художньої самодіяльності закладів освіти взяли участь майже 600 учнів.

У Ковелі відбувся фестиваль дитячої творчості «Барвисті намистинки»

У Ковелі відбувся фестиваль дитячої творчості «Барвисті намистинки»
175 хлопчиків і дівчаток з чотирнадцяти дитячих садочків міста демонстрували свої здібності на сцені Палацу учнівської молоді імені Івана Франка.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: