1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські легкоатлети достойно представили місто на чемпіонаті області

Ковельські легкоатлети достойно представили місто на чемпіонаті області

Нещодавно в смт. Любешів проходив чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодші. Ковельчани на змаганнях посіли командне друге місце. Вихованці КДЮСШ ім. Є. Кондратовича здобули чимало призових місць та стали переможцями у різних дисциплінах.

Зокрема, «золото» вибороли Вавринюк Ілля (біг 100 м), Найдюк Павло (біг 200 ), Найдюк Петро (біг 400), Клімчук Ілля ( біг 800), Смаль Антон (біг 1500 м), Мужилко Валерія (біг 200 м) Кравчук Дарина (біг 800 м), Михалевич Софія (стрибок у довжину), Ніколайчук Данило (штовхання ядра).

У метанні спису Сорока Олександра була другою, Романюк Дмитро – третім.

У шведській естафеті перемогу здобули юнаки – це Вавринюк Ілля, Найдюк Павло, Смаль Антон, Найдюк Петро.

До змагань легкоатлетів підготували тренери Олена Клімашевська, Петро Карпук, Андрій Михайлюк.

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажає вдалих виступів на чемпіонаті України, який відбудеться у м. Кропивницькому.