1. Головна
  2. Новини
  3. На чемпіонаті Волині ковельські легкоатлети здобули призові місця

На чемпіонаті Волині ковельські легкоатлети здобули призові місця

У Луцьку проходив чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ (2001р.н. і молодших). Переможцями змагань з бігу на своїх дистанціях стали: Найдюк Павло – 200 м, Шпак Юрій, Кравчук Дарина – 400 м, Бурда Роман – потрійний стрибок.

У шведській естафеті «золото» здобули Найдюк Павло, Бурда Роман, Костюкевич Павло, Шпак Юрій. Серед дівчат 2 місце посіли Прокопчук Анастасія, Михалевич Софія, Мужилко Валерія, Кравчук Дарина.

Срібними призерами стали: Віндюк Владислав - біг 100 м, Костюкевич Павло – біг 800 м, Вавринюк Ілля – потрійний стрибок, Михалевич Софія – стрибок у довжину.

Команда м. Ковеля посіла 3 місце, набравши 175 очок. Підготували легкоатлетів до чемпіонату тренери Повх Алла, Карпук Петро, Михайлюк Андрій.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з успішними результатами та бажаємо і надалі вдалих стартів та яскравих перемог.