1. Головна
  2. Новини
  3. Народний депутат Степан Івахів підняв питання про остаточну ліквідацію ковельського ветсанзаводу

Народний депутат Степан Івахів підняв питання про остаточну ліквідацію ковельського ветсанзаводу

Народний депутат Степан Івахів підняв питання про остаточну ліквідацію ковельського ветсанзаводу, який негативно впливає на екологічний стан міста.

Про це він розповів під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулося 8 червня у приміщенні Волинської ОДА. Повідомляє Перший канал соціальних новин.

Насамперед він подякував членам комітету за те, що вони вперше в історії прибули на Волинь. «Це дійсно новаторський досвід. Ми перші зрозуміли, що безпосереднє спілкування з людьми, які знають проблему, більш важливо і результативно, ніж у чиновницьких коридорах», – сказав Івахів та, користуючись нагодою, розповів про проблему, яка виникла на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод».

«Завод розташований у межах міста і від нього залишилась одна назва – завод. Заводу не існує, обладнання нуль, а керівництво по ночах тайком завезло тисячі тонн решток, які переробити неможливо», – додав нардеп.

Він розповів, що через неприємний запах жити у найближчих мікрорайонах неможливо, крім того, забруднені підземні джерела, тож люди не мають питної води.

Відтак Степан Івахів звернувся до комітету з проханням посприяти у вирішенні питання, виділивши фінансування на проведення остаточної консервації заводу та каналізування.


#СтепанІвахів #Ветсанзавод #ЕкологічнеЛихо

Коментарі

Читайте також

Майданчики та інше майно на набережній біля водосховища ще не належать міській громаді Ковеля

Майданчики та інше майно на набережній біля водосховища ще не належать міській громаді Ковеля
На черговій сесії міської ради депутати мають надати згоду на прийняття у власність територіальної громади робіт з капітального ремонт рекреаційної зони та пляжу.

Нардеп від Ковеля вважає, що ведення бізнесу в Україні має стати простішим

Нардеп від Ковеля вважає, що ведення бізнесу в Україні має стати простішим
Степан Івахів дорікнув парламентарям за те, що в Раді ухвалили лише одиниці законів, які допомогли розвитку економіки. Багато законопроектів, які мають на меті спрощення ведення бізнесу, лежать без розгляду.