1. Головна
  2. Новини
  3. Майданчики та інше майно на набережній біля водосховища ще не належать міській громаді Ковеля

Майданчики та інше майно на набережній біля водосховища ще не належать міській громаді Ковеля

Аби в подальшому забезпечити належну експлуатацію і технічне обслуговування майна, що знаходиться в рекреаційній зоні на набережній, на черговій сесії Ковельської міської ради депутати мають дати згоду на безоплатне прийняття у власність територіальної громади міста Ковеля виконані роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт рекреаційної зони лівого берега водосховища в районі вул. Волі та влаштування пляжу в м.Ковель Волинської області».

Про це клопотали представники Благодійного фонду «Патріоти Волині». За кошти організації (та міського бюджету) виконано чималий обсяг робіт. А експлуатувати та доглядати на майном має громада, призначивши відповідальну особу (підприємство, балансоутримувача).

Саме з цією метою й вноситься відповідний проект рішення на розгляд депутатів міської ради.

Загальна вартість майна (робіт), що передаються на баланс міста від Волинської обласної благодійної організації «Патріоти Волині», становить два мільйони триста п’ятдесят одна тисяча сто сорок чотири гривні.

За ці кошти «Патріотами Волині» виконано капітальний ремонт рекреаційної зони лівого берега водосховища, влаштовано пляж та пірс, зроблено благоустрій території, закуплено та встановлено урни, лавки та світильники, обладнання дитячого майданчика: гойдалки, ігрові комплекси, секції металевої огорожі, футбольні ворота, тренажери, обладнано пляжну зону (роздягальні, грибки, рятувальна вишка) та інші послуги й будматеріали, використані для облаштування набережної.

Прийняти майно (виконані роботи) у власність територіальної громади міста на свій баланс має управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради.
#Депутати #СесіяМіськоїРади #Дозвілля #СтепанІвахів #Благоустрій #ПатріотиВолині

Коментарі

Читайте також

Чи видають посвідчення учасникам АТО органи місцевого самоврядування?

Чи видають посвідчення учасникам АТО органи місцевого самоврядування?
Мова йде про визнання добровольців АТО учасниками бойових дій та надання їм пільг на місцевому рівні, а також бійців, які вже визнані учасниками бойових дій, але ще не отримали посвідчень.