1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські депутати відвідали виховну колонію

Ковельські депутати відвідали виховну колонію

У Міжнародний день захисту дітей в Ковельській виховній колонії відбувся День депутата. Інформує Служба у справах дітей міськвиконкому.

Установу відвідали представники Ковельської міської та районної рад, які мали змогу побачити умови утримання вихованців, навчальні заклади, оцінити стан медичного обслуговування хлопців та побувати у виробничих майстернях.

Що найбільше вразило гостей — це музей вишивки, який розміщений в одній з кімнат школи. Учасники заходу поділилися своїми враженнями у Книзі відгуків.

Також відбулось неформальне спілкування з юнаками у відділенні. Депутати побажали їм впевненості в завтрашньому дні, виваженості у своїх вчинках, миру в нашій країні та швидкого повернення додому. Від служби у справах дітей та піклувальної ради до вихованців звернулася Жанна Вельма. Вона закликала їх цінувати кожну хвилину життя і пам’ятати, що за межами установи їх чекають рідні. Представники спостережної комісії подарували хлопцям солодощі.

З ініціативи служби у справах дітей, за підтримки відділу культури, спостережної комісії та піклувальної ради було організовано святкову концертну програму за участю учнів Ковельської школи мистецтв.


#ВиховнаКолонія #Депутати

Коментарі

Читайте також

Тематичний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» проведено в Ковельській виховній колонії

Тематичний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» проведено в Ковельській виховній колонії
Протягом тривалої історії нашої держави український народ понад усе цінував вірність Батьківщині, мужність та справедливість. Люди, які полягли на Афганській землі, йшли туди не за славою та нагородами, а йшли виконувати свій інтернаціональний обов’язок.