1. Головна
  2. Новини
  3. Юнакам Ковельської виховної колонії розповіли про Українську революцію

Юнакам Ковельської виховної колонії розповіли про Українську революцію

У фойє клубу Ковельської виховної колонії для вихованців була експонована фотодокументальна пересувна виставка «100 років боротьби: Українська революція» з колекції Волинського краєзнавчого музею.

Двадцять одне полотно демонструвало події державотворення 1917 – 1921 років. Світлини в історичному ракурсі розкрили найважливіші моменти «революційного повсякдення» - створення Центральної Ради, Директорії УНР, Гетьманату, ЗУНР.

Окремо були презентовані експонати «Освіта і культура», «Державна символіка», «Українське військо», «Преса і медіа», «Церковний рух» та ін.

Перегляд фото і документів виставки проходив з активним обговоренням запропонованої теми серед вихованців та їх наставників.

Нагадаємо, що у Ковелі знаходиться одна з трьох в Україні колоній для неповнолітніх. Тут відбувають покарання юнаки від 14 до 18 років, які скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини. В установі зараз перебувають 46 підлітків.


#ВиховнаКолонія #Виставка

Коментарі

Читайте також

Тематичний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» проведено в Ковельській виховній колонії

Тематичний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» проведено в Ковельській виховній колонії
Протягом тривалої історії нашої держави український народ понад усе цінував вірність Батьківщині, мужність та справедливість. Люди, які полягли на Афганській землі, йшли туди не за славою та нагородами, а йшли виконувати свій інтернаціональний обов’язок.