Двоє ковельчан у складі каное-четвірки здобули срібні медалі на чемпіонаті Європи

Ковельчани - Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, у складі збірної України в каное-четвірці здобули друге місце на чемпіонаті Європи.

Упродовж трьох днів, з 8 по 10 червня, столиця Сербії Белград приймає чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Особливістю стартів цьогорічного континентального форуму є те, що під час них будуть розіграні путівки на ІІ Європейські ігри, які у 2019 році пройдуть у столиці Білорусі Мінську.

У складі національної збірної України за нагороди Євро-2018 і путівки на Євроігри-2019 виборює 31 спортсмен (18 чоловіків та 13 жінок), котрі вийдуть на воду в 29-ти видах програми (13 – каное і 16 – байдарка).

Першими «срібло» здобула чоловіча четвірка каноїстів у складі Юрія Вандюка, Андрія Рибачка, Олега Боровика і Олександра Сивкова. На дистанції в 500 м вони, завдяки потужному фінішу, посіли друге місце. А чемпіонами стали росіяни.#Веслування #Спорт

Читайте також

У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат

У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат
Переможці та призери змагань у складі збірної команди Волині візьмуть участь у чемпіонаті України, який відбудеться 13-17 червня на міському водосховищі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.