Водоканал хоче ініціювати встановлення сміттєвих баків біля будинків у Ковелі

Про ініціативу встановлення сміттєвих баків біля багатоповерхових будинків йдеться на сайті управління УВКГ “Ковельводоканал”. Адміністрація комунального підприємства занепокоєна постійними збоями у роботі каналізаційної мережі міста Ковеля через її засмічення побутовими та харчовими відходами, і навіть будівельним сміттям.

“Таке ставлення мешканців міста спричинено неможливістю вчасно винести сміття до сміттєвозів через різні причини або елементарну лінь. Тому всі побутові відходи (в тому числі і будівельні при ремонтах), які проходять через отвір унітазу, просто змиваються в каналізацію, - йдеться у повідомленні.

Для врегулювання даного питання управління водоканалу хоче ініціювати проведення інвентаризації багатоповерхових будинків, в яких за проектами було встановлено сміттєзбірники і сміттєпроводи та відновити їх роботу, або влаштувати на прибудинкових територіях майданчики для збору сміття з сміттєвими баками та цілодобовим доступом.

На думку адміністрації УВКГ, це дасть змогу мешканцям багатоповерхівок у будь-яку пору доби викидати сміття незалежно від часу приїзду спеціалізованого транспорту, роботи ліфтів, стану здоров’я та ін. Такі заходи повинні зменшити кількість побутового сміття, що потраплятиме в систему каналізації і, відповідно, кількість забоїв на мережах.

Начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук каже, що питання розміщення контейнерів для сміття розглядається, але тільки в контексті запровадження у Ковелі системи роздільного збору та сортування твердих побутових відходів. Наразі на стадії погодження схема санітарного очищення міста, якою передбачено благоустрій територій та влаштування спеціальних майданчиків, урни та контейнери, придбання та переобладнання транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів та багато ін.

Є й перспективні плани міста з подальшого розвитку в сфері сортування, перероблення, утилізації, знешкодження та захоронення побутових відходів. Зокрема й встановлення сортувальної лінії та будівництво сміттєпереробного заводу.


#СортуванняСміття #Ковельводоканал #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також