Ковельчан до служби в армії агітував зведений оркестр військових частин ФОТО

Для популяризації військової служби у центрі міста Ковеля відбувся концерт зведеного військового оркестру силових структур. У його складі представники військового оркестру в/ч 9971 Державної прикордонної служби України (м.Луцьк), військового оркестру в/ч 1141 Національної гвардії України та військового оркестру 14-ї окремої механізованої бригади з Володимира-Волинського. Свою майстерність вони демонстрували під керівництвом військових диригентів: Петра Лукавого, Віктора Лучинця та Ярослава Короля.

Ініціатива у такий спосіб залучати до лав Збройних Сил України молодь належить оркестру 14 окремої механізованої бригади. Її підтримали колеги з інших військових музичних колективів. Тож зведений оркестр подорожує Волинню.

Разом із майстрами духової музики для ковельчан співали: Надія Козій та заслужений артист України Адам Горбатюк. А також солісти військових оркестрів. Вони виконали пісні на патріотичну тематику. Не минули військові й теми пам'яті про своїх побратимів, котрі загинули, захищаючи цілісність і суверенітет України.

Послухати музикантів прийшло багато ковельчан, незважаючи на дощову погоду. Програма була насиченою та різноманітною. До репертуару входили українські композиції та популярна музика всесвітньо відомих композиторів.

Виступ зведеного оркестру супроводжувався проведенням агітаційних заходів представниками військових підрозділів ЗСУ. Ковельчанам розповідали про умови прийняття на військову службу за контрактом та резерву до лав Національної гвардії України.#ВійськоваСлужба

Читайте також

У Ковелі виступатимуть військові оркестри

У Ковелі виступатимуть військові оркестри
З метою популяризації служби в ЗСУ військовослужбовці планують концертний тур містами Волинської області. До Ковеля зведений військовий оркестр силових структур завітає 14 червня.