Випускники Ковельської художньої школи отримали свідоцтва про позашкільну освіту

Уже традиційно у Ковельській дитячій художній школі ім. Андроника Лазарчука навчальний рік завершується звітною виставкою. Її відкриття та вручення свідоцтв про позашкільну освіту відбулось 19 червня.

Дивовижні колоритні роботи захоплюють погляди відвідувачів. Вражає оформлення виставкової зали: яскрава веселка, що стала окрасою експозиції, увібрала в себе найкращі кольори літа, дитинства, відпочинку та творчості.

Колектив звітує щороку, але щораз діти не перестають дивувати: з’являються нові техніки, нові ідеї, нова філософія твору.

Директор закладу Олена Цьомик підбила підсумки навчального року. Особливу увагу вона звернула на конкурси, в яких вихованці школи брали участь: «Зимовий калейдоскоп», «Великодня веселка». Під час таких заходів з’являються нові задуми та порівнюється майстерність учнів. Впродовж навчального року 59 вихованців брали участь в обласних конкурсах. 25 учнів було нагороджено, 13 з них стали переможцями.

Цього року художня школа була гідно представлена на міжнародному фестивалі обдарованої молоді «КерамДиво-2018», де в номінації «Образотворче мистецтво» у старшій віковій категорії гран-прі здобула Софія Попіка, ІІ місце посіла Анна Чирук, у молодшій віковій категорії Вікторія Сухонос отримала гран-прі, а Софія Мороз стала третьою.

Виставку творчих робіт доповнюють світлини, що розповідають про конкурс та дозвілля під час фестивалю «КерамДиво-2018».


За матеріалами офіційного сайту Ковельської міської ради


#Виставка #ВеликодняВеселка

Коментарі

Читайте також