У Ковелі для дітей з особливими освітніми потребами створять інклюзивно-ресурсний центр

На 39-й сесії міської ради прийнято рішення про створення у Ковелі комунальної установи «Ковельський інклюзивно-ресурсний центр», яка функціонуватиме на базі закладу загальної середньої освіти №8. Також було затверджено Статут центру.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський повідомив, що саме цей заклад обрано не випадково, адже тут є відповідна матеріально-технічна база. Педагоги школи мають значний досвід роботи з дітьми з особливими потребами. У новоствореній установі працюватиме семеро фахівців. Фіансування здійснюватиметься за рахунок субвенції державного бюджету. Для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру виділено 185,6 тис грн.

Як повідомили в управлінні освіти, у Ковелі проживає понад 230 дітей з обмеженими фізичними можливостями, які нині охоплені дошкільною освітою, відвідують загальноосвітні навчальні заклади міста або здобувають освіту у домашніх умовах, тобто перебувають на індивідуальному навчанні.

Новостворений центр співпрацюватиме з іншими установами та громадськими організаціями, які діють в нашому місті та опікуються дітьми з особливими потребами.

До початку нового навчального року буде оголошено конкурс на посади директора закладу загальної середньої освіти №8 та комунальної установи «Ковельський інклюзивно-ресурсний центр».


#Депутати #СесіяМіськоїРади #Освіта #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Обранці громади звернулися до Порошенка та Клімкіна щодо звільнення Сенцова та інших політв’язнів

Обранці громади звернулися до Порошенка та Клімкіна щодо звільнення Сенцова та інших політв’язнів
Ковельські депутати приєдналися до загальноукраїнської акції та вимагають посилити активність у всіх можливих напрямках, залучати міжнародну спільноту.

Міський голова привітав з Днем Конституції України

Міський голова привітав з Днем Конституції України
Сьогодні чергова тридцять дев’ята сесія розпочалась з урочистої частини. Олег Кіндер побажав усім родинного затишку, добробуту, впевненості у кращому й благополучному житті у власній державі.