За кошти міського бюджету придбано хіміотерапевтичні препарати для онкохворих ковельчан

За кошти міського бюджету закуплено хіміотерапевтичні препарати для ковельчан з онкологічними захворюваннями. Лікування проводиться на базі терапевтичного відділення центральної районної лікарні Ковельського МТМО.

Як повідомила начальник відділу охорони здоров'я виконавчого комітету Ковельської міської ради Лідія Жолінська, цього року вперше у Ковелі було виділено кошти з міського бюджету для таких потреб. Рішенням сесії міської ради 23 квітня 2018 року було передбачено 100 тисяч гривень. Аби надавати медичну допомогу онкохворим ковельчанам, у терапевтичному відділенні було створено додаткові ліжкомісця.

Додаткова інформація за тел. 5-92-76 або безпосередньо в онкологічному кабінеті №2а поліклініки за адресою м.Ковель, вул. Незалежності,122. Лікар - Чикаловець Галина Олександрівна.

Нагадаємо, що міська влада Ковеля другий рік поспіль надає суттєву матеріальну підтримку ковельчанам з онкозахворюваннями. Торік на березневій сесії міської ради було внесено зміни до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля (яка повністю фінансується з міського бюджету) для надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади, хворим на онкологічні захворювання. Станом на сьогодні з бюджету уже виділено 370 тисяч гривень.


#МіськийБюджет #КовельськеМТМО #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також