1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі продовжують прокладати мережі водовідведення

У Ковелі продовжують прокладати мережі водовідведення

З року в рік Ковель потерпає від підтоплень. Цієї ж весни проблема особливо загострилась. Щоб цьому зарадити, уже здійснено ряд заходів. Варто зауважити, що депутатами затверджено відповідну Програму на 2018 рік, на яку з міського бюджету буде спрямовано 630 тисяч гривень. Про це інформують на офіційному сайті міської ради.

Заступник міського голови Андрій Товстига розповідає, що уже є певні успіхи. Йдеться про вулиці Холмську, Данила Галицького та дотичні до них.

Тут давно людям дошкуляла вода, тому ще кілька років тому було прийняте стратегічне рішення – відновити мережі водовідведення.

Розпочали від автозаправної станції до вулиці Холмської. Люди відразу відчули позитивні зміни.

У 2016 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію і торік виконані роботи від Холмської до Волинської. На це використали майже 400 тисяч гривень.

Цьогоріч продовжили будувати мережі від Волинської до Данила Галицького. Це обійшлось міському бюджету у 800 тисяч гривень.

У результаті рівень води у цьому мікрорайоні було фактично понижено на 80 сантиметрів.

Андрій Володимирович повідомив, що у найближчі дні розпочнуться роботи на вулиці Луговій. Вже отримані дозвільні документи. Зараз - на експертизі проект з водовідведення вулиць Назарія Яремчука та Лермонтова.

Сьогодні ж підрядна організація працює на вулиці Ярослава Мудрого. Розчищення канави та облаштування мереж дасть змогу також вчасно відводити воду з-під залізничного мосту, де вона традиційно збиралася під час злив.#Благоустрій #Підтоплення #АндрійТовстига #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Водоканал хоче ініціювати встановлення сміттєвих баків біля будинків у Ковелі

Водоканал хоче ініціювати встановлення сміттєвих баків біля будинків у Ковелі
Адміністрація УВКГ вважає, що люди викидають сміття в каналізацію, бо не усіх влаштовує графік сміттєвозів. В міській раді кажуть, що контейнери будуть, але після впровадження системи роздільного збору побутових відходів.

Майданчики та інше майно на набережній біля водосховища ще не належать міській громаді Ковеля

Майданчики та інше майно на набережній біля водосховища ще не належать міській громаді Ковеля
На черговій сесії міської ради депутати мають надати згоду на прийняття у власність територіальної громади робіт з капітального ремонт рекреаційної зони та пляжу.