Ковельчани успішно виступили на обласному туристсько-краєзнавчому зльоті
Нещодавно збірна команда міста Ковеля повернулась з 63-го обласного туристсько-краєзнавчого зльоту, який відбувався в с. Лище, поблизу Луцька.
Діти змагались в таких видах:
- 4-етапна естафета зі спортивного орієнтування,
- змагання з техніки пішохідного туризму,
- контрольно-туристичний маршрут,
- естафета з водного та велосипедного туризму.
Ковельчани вибороли третє загальне місце.
Призовими для молодшої команди були такі види:
- 4-етапна естафета зі спортивного орієнтування – 3 місце,
- змагання з техніки пішохідного туризму – 3 місце,
- контрольно-туристичний маршрут – 1 місце.
Старша група гарно виступила у змаганнях з техніки пішохідного туризму, де посіла 2 місце.
У складі збірної честь міста захищали:
- Марія Сорокіна (тренер Лотоцька Ж.Ю.),
- Тетяна Костюк (тренер Лотоцька Ж.Ю.),
- Станіслав Луцкевич (тренер Лотоцька Ж.Ю.),
- Ілля Климчук (тренер Лотоцька Ж.Ю.),
- Денис Кислюк (тренер Михасик І.І.).
- Дмитро Луцкевич (тренер Артемук І.М.),
- Максим Чупак (тренер Артемук І.М.),
- Катерина Доценко (тренер Артемук І.М.),
- Роман Шадура (тренер Михасик І.І.),
- Марія Ільюк (тренер Хаймик Т.О.).
Увесь колектив на чолі з Тамарою Хаймик дякує відділу молоді, фізичної культури та спорту за допомогу та матеріальну підтримку.
#Туризм #Освіта #Дозвілля #Спорт
Діти змагались в таких видах:
- 4-етапна естафета зі спортивного орієнтування,
- змагання з техніки пішохідного туризму,
- контрольно-туристичний маршрут,
- естафета з водного та велосипедного туризму.
Ковельчани вибороли третє загальне місце.
Призовими для молодшої команди були такі види:
- 4-етапна естафета зі спортивного орієнтування – 3 місце,
- змагання з техніки пішохідного туризму – 3 місце,
- контрольно-туристичний маршрут – 1 місце.
Старша група гарно виступила у змаганнях з техніки пішохідного туризму, де посіла 2 місце.
У складі збірної честь міста захищали:
- Марія Сорокіна (тренер Лотоцька Ж.Ю.),
- Тетяна Костюк (тренер Лотоцька Ж.Ю.),
- Станіслав Луцкевич (тренер Лотоцька Ж.Ю.),
- Ілля Климчук (тренер Лотоцька Ж.Ю.),
- Денис Кислюк (тренер Михасик І.І.).
- Дмитро Луцкевич (тренер Артемук І.М.),
- Максим Чупак (тренер Артемук І.М.),
- Катерина Доценко (тренер Артемук І.М.),
- Роман Шадура (тренер Михасик І.І.),
- Марія Ільюк (тренер Хаймик Т.О.).
Увесь колектив на чолі з Тамарою Хаймик дякує відділу молоді, фізичної культури та спорту за допомогу та матеріальну підтримку.
#Туризм #Освіта #Дозвілля #Спорт