1. Головна
  2. Публікації
  3. Тег: Туризм

Публікації за тегом: Туризм

Команда Ковельської станції юних туристів стала переможцем 64-х обласних туристичних змагань

Півтори сотні школярів з різних куточків Волині взяли участь у змаганнях зі спортивного туризму. На учасників чекали не лише спортивні випробування, а й боротьба зі спекою та комарами.

Ковельські школярі - бронзові призери обласного турніру зі спортивного орієнтування ФОТО

У Ковелі завершився 47-й чемпіонат області. У командному заліку перемогу святкували орієнтувальники з Луцька, срібні нагороди у команди Старовижівського району. Замкнули трійку призерів господарі змагань - ковельчани.

Юні ковельські туристи зайняли третє місце на чемпіонаті Волині з пішохідного туризму

Вихованці Ірини Артемук достойно представили місто Ковель. У змаганнях взяли участь близько 50 спортсменів, які показали свої вміння та навички, набуті під час занять в туристсько-спортивних гуртках.