1. Головна
  2. Новини
  3. Команда Ковельської станції юних туристів стала переможцем 64-х обласних туристичних змагань

Команда Ковельської станції юних туристів стала переможцем 64-х обласних туристичних змагань

Півтори сотні школярів з різних куточків Волині взяли участь у 64-х обласних змаганнях зі спортивного туризму серед учнівської молоді. Наметове містечко розбили поблизу села Дачне Ківерцівського району, де упродовж трьох днів і проходили туристичні змагання.

На учасників чекали не лише спортивні випробування, а й боротьба зі спекою та комарами, яких у лісі виявилося чимало. Юнаки та дівчата долали "смуги перешкод" та дистанції крос-походу, демонстрували свої вміння орієнтуватися на місцевості та ін.

Серед команд-учасниць беззаперечну перемогу у двох вікових групах здобули ковельчани - вихованці Станції юних туристів. "Срібло" змагань - за Боратинською ОТГ. Замкнули трійку лідерів спортсмени з м. Луцька.

Молодша група:
🏆 м. Ковель
🏆🏆 м. Луцьк
🏆🏆🏆 Боратинська ОТГ

Старша група:
🏆м. Ковель
🏆🏆 Боратинська ОТГ
🏆🏆🏆 Вишнівська ОТГ

- Наша хвилина слави! Ми приклали максимум зусиль і змогли довести свою беззаперечну перемогу! Гарна робота передбачає гарні результати. Дякуємо всім, хто радіє разом з нами. Дистанції на обласних змаганнях були дуже цікаві і дали змогу розкритись спортсменам в повній мірі, - зауважила наставник юних туристів Ірина Артемук.Фото - Ковельські туристи


#Туризм #Спорт #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельські школярі - бронзові призери обласного турніру зі спортивного орієнтування ФОТО

Ковельські школярі - бронзові призери обласного турніру зі спортивного орієнтування ФОТО
У Ковелі завершився 47-й чемпіонат області. У командному заліку перемогу святкували орієнтувальники з Луцька, срібні нагороди у команди Старовижівського району. Замкнули трійку призерів господарі змагань - ковельчани.

Юні ковельські туристи зайняли третє місце на чемпіонаті Волині з пішохідного туризму

Юні ковельські туристи зайняли третє місце на чемпіонаті Волині з пішохідного туризму
Вихованці Ірини Артемук достойно представили місто Ковель. У змаганнях взяли участь близько 50 спортсменів, які показали свої вміння та навички, набуті під час занять в туристсько-спортивних гуртках.