1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі триває 47 відкритий чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед юнацтва

Учора в Ковелі розпочався 47 відкритий чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнацтва. У змаганнях беруть участь команди з міст, районів, ОТГ Волині.

Загалом понад 200 осіб. Змагання триватимуть до 7 квітня. Урочисте відкриття відбулося на базі ЗОШ №10. Ковельських спортсменів та гостей міста привітав начальник управління освіти Віктор Бичковський, побажав вдалих стартів та успішних фінішів.

Першого дня учасники змагалися у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Наступні дні школярі матимуть можливість побувати за околицями міста (с.Зелена).